Skocz do zawartości

Mam KAWASAKI ZZR 1100 na jakiego czopera mam go zmienic?


szyszol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. :biggrin:

Od kilku juz lat jezdze zygzakami.

Na poczatku jezdzilem 600 a teraz 1100. :biggrin:

na jakiego czopera mam go zmienic zebym nie zalowal?

Powiem tak podoba mi sie DRAG STAR 1100 ale z opinii kolegow motocyklistow wychodzi ze INTRUDER 1400 jest lepszy w utrzymaniu.

Doradzcie. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro z Zygzaka to na a la chopperrowatego V-maxa co by Ci moc byla podobna ;-)

 

A na powaznie to Intruder 1400 klasa sprzet. Jezdzilem troszke na jego mniejszym bracie i spoko,zapewne duza roznica od 1400. Ale sam wyglad 1400 ''respekt''

ps.Dlaczego postanowiles zmienic sprzeta na tak odmiennego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ma Draga 1100 i trzeba przyznać, że bestyjka pięknie jeździ. Nisko osadzony środek cieżkości sprawia, że 300kg maszyna nie sprawia problemów w kręceniu po parkingu, a trza pamiętać, że prawo jazdy mam niecały rok. W zakrętach idzie pieknie, jak po sznurku siodło w wersji Classic z 2004 jest mega wygodne, dla pasażera już nie koniecznie.

Intruderem mniejszym (800tka) jechałem kawałek więc nie mogę się za dużo wypowiadać.

P.S. O co chodzi z utrzymaniem Yamahy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z POLSKYm , V-MAX , powinieneś być zadowolony biorąc pod uwage jaką mocą i momentem dysponuje Maxio , jeszcze mozna dy dyło pomyśleć o Wariorze ale to juz drożyzna . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl na Magną VF 750 - dwa w jednym - chopper i ścigacz. Silnik ma jakieś 88KM i lubi się wkręcać. Do łańcucha jesteś przyzwyczajony, do obrotów też a Drag Stary i inne cruisery bedziesz objeżdżał (wiem, nie o to chodzi, ale męska duma czasem lubi sie pokazać). Minusy - spalanie większe jak w Dragu, mały zbiornik (chyba ze 13L) no i chopper a nie cruiser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal bym wolał V maxia od magny , 145 koni a te 88 robi różnice ;) i maxio jakiś masywniejszy mi sie wydaje :D pozdro

Fakt, ale zależy jakimi umiejętnościami się dysponuje i jaką kasą. Vmax jest droższy (wiadomo) i w prowadzeniu też niezbyt łatwy do okiełznania. A VF 750, dla kogoś lubiącego odkręcić, to i tak lepszy wybór od Draga. XVS to frajda, ale w innych klimatach. Wizualnie ładniejszy od Magny, ale... Zresztą doradzanie komuś w wyborze sprzęta jest trudne. Lepiej jak ktoś SAM wie, czego chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro z Zygzaka to na a la chopperrowatego V-maxa co by Ci moc byla podobna ;-)

 

A na powaznie to Intruder 1400 klasa sprzet. Jezdzilem troszke na jego mniejszym bracie i spoko,zapewne duza roznica od 1400. Ale sam wyglad 1400 ''respekt''

ps.Dlaczego postanowiles zmienic sprzeta na tak odmiennego?

 

Poprostu mam coraz wiekszy strach i szacunek do motocykli poprzez ich diabelna moc.

I to glowny powod dla ktorego chce zmienic motocykl.

 

Ojciec ma Draga 1100 i trzeba przyznać, że bestyjka pięknie jeździ. Nisko osadzony środek cieżkości sprawia, że 300kg maszyna nie sprawia problemów w kręceniu po parkingu, a trza pamiętać, że prawo jazdy mam niecały rok. W zakrętach idzie pieknie, jak po sznurku siodło w wersji Classic z 2004 jest mega wygodne, dla pasażera już nie koniecznie.

Intruderem mniejszym (800tka) jechałem kawałek więc nie mogę się za dużo wypowiadać.

P.S. O co chodzi z utrzymaniem Yamahy?

Slyszalem ze w YAMAHA"H siada pare czesci a wszczegolnosci sprzeglo rozrusznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...