Skocz do zawartości

Zacisk


Jędker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem z moim tylnym zaciskiem hamulcowym. W polowie zacisku jest on tak jakby lączony z druga polowa zacisku tak jak w silniku sa loczane kapy, tylko ze tam w zacisku nie ma zadncyh srub ani nic, jest tak jakby zgrzewane czy cos. I na tym laczeniu tego zacisku wycieka mi troszke plyn hamulcowy i lapie tam powietrze przez co hamulec jest zawsze zapowietrzony. Czy jest jakis sposob aby to zalac jakims klejem czy cos, zeby te powietrze sie nie dostawalo? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z moim tylnym zaciskiem hamulcowym. W polowie zacisku jest on tak jakby lączony z druga polowa zacisku tak jak w silniku sa loczane kapy, tylko ze tam w zacisku nie ma zadncyh srub ani nic, jest tak jakby zgrzewane czy cos. I na tym laczeniu tego zacisku wycieka mi troszke plyn hamulcowy i lapie tam powietrze przez co hamulec jest zawsze zapowietrzony. Czy jest jakis sposob aby to zalac jakims klejem czy cos, zeby te powietrze sie nie dostawalo? Prosze o pomoc

możesz zalać to aluminium bo zapewne zacisk jest aluminiowy. Jaki to motocykl? Może bardziej sie opłaca kupić używany zacisk na allegro.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak tylko ze trzeba bardzo dobrze wyczyscic i dopiero zalac ale nie ma 100% pewności że ciśnienie "wypchnie" żywice i znów bedzie ciekło najlepiej tak jak pisał Andon13 zalać to aluminium nawet na allegro są do kupienia takie druty alumniowe do lutowanie radzilbym ci tego spróbować bo są wieksze szanse powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

musisz miec sruby. spojrz tez jak rozbierzesz na poł to tam gdzie jest taka mała dziurka do płynu to tam taka mała musi byc gumowa uszczeleczka.jak złączysz dwie polówki to ona powinna nie puszczac płynu. jak ona jest inic nie pomaga tomoze byc jakis mały uszczerbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...