Skocz do zawartości

Wydech w Virago 535


Kobra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby jeszcze bardziej super jakbyś ten odgłos nagrał i się z nami podzielił ;).Dzisiaj naszywka doszła a jutro może jakiś wypad z tatą zrobimy.Czy jest możliwość ściagnięcia końcówek całych razem z osłoną bez rozwiercania na stałe?Bo tak by było najlepiej sprawdzić jak to mniej więcej chodzi.

 

Deathraw kilka prób wciepnięcia dzwięków na forum :D bez powodzenia :D

wysłałem ci to na priva

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie link z dźwiękiem wybebeszonej virażki:

http://rapidshare.de/files/37251144/wydech.WAV.html

Instrukcja:

1.Wciskasz free.

2.Czekasz aż licznik czasu przeleci.

3.Wpisujesz kod z obrazka i wciskasz download.

Wielkie dzięki drobi!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
takie coś znalazłem dzisiaj w necie jak szukałem od niechcenia na youtube virago.Wydechy poprostu zabijają-są to wyprute silvertaile co daje głośnosć w granicach 110-120 dB!!To troche duża cena nawet jak na taki piękny klang no ale cóż cel uświęca środki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośność to nie wszystko Mr. Death. Jak do XV założyłem V&H praktycznie bez niczego w środku, to dźwiek wprawiał w drżenie szyby w poblliskim szpitalu, a wiesz jak wibracje działają na kobiety, w tym przypadku pielęgniarki :icon_biggrin: Co z tego, jak miałem wrażenie nieodparte, że mom.obr. raczej spadł... Po to są te przegrody w tłumikach, żeby zawirowania wyciągały spaliny, a wpustych mogą się cofać. Założyłem wkłady wytłumiające z przegrodą - dźwięk basowy, mocny a osiągi nagle wróciły na swoje miejsce, a może nawet wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię że cel uświęca środki.Nie zależy mi aż tak na głośności a na pięknym klangu:)Nie bierzcie mnie za aż takiego zapaleńca:P Taki wydech jest fajny i w ogóle ale tym się nie da więcej niż 20 km zrobić potem to już się pada z wycieńczenia uszu taka głośność to już nie przelewki i naprawdę szkodzi zdrowiu.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Death, ależ nikt Cię nie bierze za zapaleńca. Spoko. Wiekszość z czoperowców i kruzerowców skupia uwage na klangu. Ja na 100%. Ale klang najlepiej ocenić, gdy sie słucha moto jako obserwator - w róznych sytuacjach. Ty masz kask itd., klang wydaje się zajedwabisty. Na zewnątrz tymczasem przypomina napierniczanie młotkiem po kowadle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/item144011506_rura_tlumi...35_glosny_.html wie ktoś może co to za wydech??I czy się nada?Niestety jak pisałem na maila podanego w aukcji to gościu powiedział że mi nie pomoże bo nic nie wie;/ No i czy mozecie jego stan określić po zdjęciach??

Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Niedawno kupilem Virazke i jak sie okazalo nie ma wybebeszonych wydechow (chociaz na poczatku myslalem odwrotnie :icon_mrgreen: ) !

Bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos przeslal mi dzwiek z tak przerobionymi koncowkami na priva, albo podal jakis link ! Ten ktory byl zamieszczony wczesniej juz niestety jest nie aktywny.

 

Pozdr, Endrju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item144011506_rura_tlumi...35_glosny_.html wie ktoś może co to za wydech??I czy się nada?Niestety jak pisałem na maila podanego w aukcji to gościu powiedział że mi nie pomoże bo nic nie wie;/ No i czy mozecie jego stan określić po zdjęciach??

Z góry dzieki.

Coś jest nie tak z tym wydechem. Jak bym nie kombinował nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak z tym wydechem. Jak bym nie kombinował nie pasuje.

 

Andy kupiłeś ten wydech czy tak wzrokowo kombinujesz???

podaj namiary tego gościa na priva, zobaczę co da się zrobić :banghead: Zabrze rzut beretem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten wydech jakieś kilka miesięcy temu wstecz i na pewno nie jest to wydech do 535 tylko raczej do większej Virówki [wyjście z tylnego cylindra na prosto], a poza tym jest w dość kiepskim stanie moim zdaniem szkoda kasy (sam go nie kupiłem) :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.dexbizkit.republika.pl/wydech.wav - nagrane wyprute wydechy(same końcówki) od xv535 oczywiśie nagrane przez drobiego.Teraz nie powinniście mieć problemów ze ściąganiem no chyba że miesięczny limit pójdzie. Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.dexbizkit.republika.pl/wydech.wav - nagrane wyprute wydechy(same końcówki) od xv535 oczywiśie nagrane przez drobiego.Teraz nie powinniście mieć problemów ze ściąganiem no chyba że miesięczny limit pójdzie.

"Strona o podanym adresie nie istnieje" :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Strona o podanym adresie nie istnieje" :crossy:

Sorry za błąd http://rapidshare.com/files/7887162/wydech.WAV.html coś onet nawala więc macie rapida:D

http://www.dexbizkit.republika.pl/wydech.WAV.txt tutaj macie ftp tylko jak będziecie ściagać usuńcie z nazwy .txt i powinno śmigać.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...