Skocz do zawartości

Wydech w Virago 535


Kobra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jak bedzie Ci sie chcialo, mozesz tez dzwiek umiescic... tak do dopelnienia motywacji zrobienia tego samego ze swoim wydechem :biggrin:

 

Pozdrawiam

Podpisuję się pod tymi w końcu tatę też muszę zmotywować bo sam raczej tego nie będę robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę ci ale są gusta i guściki więc mnie moze się nie spodobać albo być za mały efekt chociaż tu bardziej o tate chodzi bo ja mam tak wyczulony słuch że każdą v2jkę słyszę z odległości 0.5 km a o dziwo pod koniec sezonu dużo się ich zrobiło:D A za zdjątka jeszcze raz mówię będę bardzo wdzięczny;]

Najłatwiej nagrać na telefon albo mptrójke z dyktafonem albo poprostu na dyktafon cyfrowy lub analogowy.chodź na telefonie tak cienko to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP

No pogoda dzisiaj przynjamniej u mnie śliczna była i dużo grupek motocyklowych widziałem.Oczywiście kumple mnie na trip autobusowy wyciągnęli na piaski i powrót piechotą 10 km przez różna zadupia w ciemności przez lasy i odziwo naprawde niebezpiecznie się zrobiło jak już do domu wchodziliśmy.Ogólnie super wycieczka była gdyby nie gównażeria która się doczepia i zaczepia.Dasz takiemu porządny argument a jutro juz ci pod domem 5 stoi więc pozostaje tylko nie zwracać uwagi na debile.No ale cóż taki kraj i tacy ludzie na szczęście motocyklowa elita się trzyma zdala od dresiarstwa.

 

A mp3 by się bardzo przydały już nie mogę się doczekać a jak się tacie spodoba to rozwiercimy.Widziałem dzisiaj nawet 2 ładne virażki 535 jedna czarna ubrana i chyba wydechy Jardline a drugą tylko przez chwle widziałem i za duzo nie zobaczyłem.

Pozdrowienia dla wszystkich miłośników jędzy i tępicieli dresiarstwa.

P.S. Sorry ale musiałem się wykrzyczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z jazdą kicha była bo tata cały weekend praktycznie pracował a sam to ja jej z komórki nawet nie wyprowadzę;] Mam nadzieje qdlaty że wpadniesz na pomysł jak to nagrać i po przesłuchaniu w piątek albo sobotę tate do roboty zaciągnę:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie czekamy teraz na dźwięki:DSwoją drogą myślałem że coś jeszcze z tego tłumika końcowego zostanie, ale się myliłem;]Wielkie dzięki za zdjęcia.Mam pytanie czy te tłumiki to są jakoś zamocowane specjalnie czy na wtyk?? oczywiscie oprócz tego że są wspawane przy końcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...