Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrocławskie pały nie mają jeszcze dostępu do neta, wczoraj spotkałam ich jak jechali na tych swoich "tjuningowanych" padakach i prosili, aby nie zapomnieć o nich. Draco dopisz do listy Cotleta i BejZa... zapewne bedą chcieli spać w super wypasionym, pojemnym domku nr V :)

 

I jeżeli dobrze liczę:

Domek nr I

12 osób

 

Domek nr II

6 osób

Domek nr III

8 osób

Domek nr IV

6 osób

 

Domek nr V

18 osób + 2 zjeby

 

Domek nr VI

6 osób

 

Bezdomkowi jak na razie

10 osób

 

Co daje nam łączeni liczbę: 68 osób :)

Będzie się działo :(

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Astarte jak zwykle podsumowanie to Twoja specjalność :( :buttrock: dobrze Ci to idzie, naprawde :) Tylko w tym roku bez obsypywania motocykli kolegów ziemią :)

 

Krasnal to wstępnie umawiamy się na 14.30 - 15.00 pod Szpilą w Rybniku, czekamy jakies pół godziny na spóźnialskich i lecimy na Real.

 

 

 

14.10.2006 Rybnik, Szpila - godz. 15.00 zbiórka !! Wylot na Real godz. 15.30

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte

 

w domku nr 4 będzie prawdopodobnie jeszcze z 5 kryptospaczy :)

Możemy rozpisać konkurs na najbardziej obładowany domek - nagroda dla zwycięzcy - otwieracz do konserw - żeby było łatwiej ci-puszki otwierać :)

 

Pozdrawiam i do zoba

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, niech ktoś wydrukuje tą listę domków, to ją porównamy potem , następnego dnia :)

 

adu nie płacz, bo pewnie i tak zasnę przy ognisku, to zwolni się miejsce :(

pierwoszow, nie martw się, jak podliczyłem, w moim dokmu będzie kilka dziewczyn :)

 

no to do zobaczenia forumowe pijackie świry! :)

 

aha, kasę na opony przetrwoniłem, także ja laka nie spalę na zakończenie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

aha, kasę na opony przetrwoniłem, także ja laka nie spalę na zakończenie :)

 

Spoko Bartic !! Tuba mówił że jest chętny, tylko trzeba go upić żeby nabrał odwagi :) :( :buttrock:

 

 

Ps.

 

KTO MNIE PRZYGARNIE DO DOMKU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za głupoty gadasz?!?!?!?!?!? Jakie pokłady?????

To widzę że nie znasz superrarytasu rybnickiego jakim jest kiełbasa pieczona na ognisku z podkładów kolejowych :) mmmmmmhhmmmmm....pychotka :( a jak wspaniale się po niej beka :buttrock: :) lepiej niż po połówce gorzkiej żołądkowej z gwinta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bahama trepie nie wiem czy jezdziles ostanio rybnicka , same atrakcje ...

pozatym przyjemnosc mi przepychac sie miedzy sznurem zdezelowanych burakow...

 

a ze zjazdu Gliwice -Kędziezyn (nr podam ) kilometrowo jest mniej wiecej to samo a czasowo predzej i duzo przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Bartic !! Tuba mówił że jest chętny, tylko trzeba go upić żeby nabrał odwagi :) :flesje: :crossy:

Ps.

 

:)

 

kupa :buttrock: na osrodku nie ma miejsca do palenia gumy-czytaj betonu,asflatu :biggrin:

wiec pole do popisu maja endurowcy :) :biggrin: :wink:

 

a co do miejsca to parking przy autostradzie jest okej, zaoszczedzimy troche czasu na przejazd przez gliwice.

Tylko zeby nikt nie ostal sie pod radiostacja wyczekujac na kolejna propagande :(

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte

 

w domku nr 4 będzie prawdopodobnie jeszcze z 5 kryptospaczy :)

Możemy rozpisać konkurs na najbardziej obładowany domek - nagroda dla zwycięzcy - otwieracz do konserw - żeby było łatwiej ci-puszki otwierać :)

 

Pozdrawiam i do zoba

Pietra, to jeśli nie będzie dla nas siódmego domku, to możemy liczyć na przygarnięcie???? :) Byłoby nas zapewne 7 lub 8 osób

 

 

adu nie płacz, bo pewnie i tak zasnę przy ognisku, to zwolni się miejsce :(

Ja nie płaczę, bo i tak jak znam życie, to będę jedną z ostatnich osób, które dotrwają do samego rana. Jak się bawić, to się bawić :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz ja przemówie.

 

Mi najbardziej pasuje spotkac sie pod radiostacją bo:

a)Na 50ccm nie pojade autobaną

b)Nie znam drogi do szpili

 

@BROWAR

Ja tez nie mam gdzie spac ale zawsze jest miejsce miedzy domkami,kolo basenu lub tam gdzie polegniesz,takze jest nas dwóch :)

 

 

 

EDIT:

Szpila to salon motocyklowy?

Edytowane przez Gremlas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szpila to salon motocyklowy?

 

Tak! To niegdyś salon Harleya teraz Yamaha. Obok ronda na Raszowiec i Żorską. Jakbyś gdzieś pobłądził albo zgubił grupe to pytaj o Salon Harleya, każdy Rybniczanin powie CI gdzie to jest.

 

Pozdro i do zobaczenia. :) :) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...