Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim

 

Czytam wasze posty i az mi sie cieplo w duszy robi :notworthy:

Kiedy bedziecie pic soczki i odmawiac rozaniec ja niestety bede dopiero w drodze do naszego pieknego kraju :biggrin: ( chyba ze cos sie zmieni ale watpie )

W kazdym razie bede z wami duchem :D

 

pozdrowania dla nowych i starych forumowiczow :icon_mrgreen: do zobaczenia ;)

 

 

P.S wypijcie jednego za mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim

 

Czytam wasze posty i az mi sie cieplo w duszy robi :biggrin:

Kiedy bedziecie pic soczki i odmawiac rozaniec ja niestety bede dopiero w drodze do naszego pieknego kraju ;) ( chyba ze cos sie zmieni ale watpie )

W kazdym razie bede z wami duchem :biggrin:

 

pozdrowania dla nowych i starych forumowiczow :icon_mrgreen: do zobaczenia :notworthy:

P.S wypijcie jednego za mnie

 

 

wypijemy na bank za tych nieobecnych :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ekipa, mam nadzieje, ze mnie nie zlinczujecie, ze tym razem nie zabralem sie za organizacje zlota . Obiecywalem i dupa wyszla. Niestety, po wypadku i utracie moto jedyne na czym sie potrafie skupczyc, to poszukiwanie nowej kochanki tj. motocykla... A praktyki tez mi czas cholernie ograniczaja... Sorry . Postaram sie poprawic na wiosne...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

Kurde ale elegancko-znowu Rybol :buttrock: Jak ten czas leci. Szczerze to tego ośrodka po naszym odjeździe nie widze :flesje: Ale co tam trawa odrośnie a wode w basenie sie jakoś wymieni :(

Pozdrowionka dla Wszyskich stałych i niestałych bywalców Rybola, ukłon w strone organizatorów!!!

miejsca Hornet x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna jeszcze miesiac.. i bedzie pacyfikacja lesnej pipidowy :P

 

Hornet zas x2 - Twoja nadal chce sie z nami zadawać ?! :crossy:

 

No ba!!! :biggrin: Stella sie cieszy!!! Juz nie może sie doczekać, aby zobaczyć wszystkie zlotowe mordki, między innymi przystojniaka z Jawy 350 TDi ;) Pozdro Dla Alles i do 14!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze cos tka patrz ena moj kalendarz startowy i co widze??.. ze chyba przyskocze na troszku zobaczyc stare mordeczki :notworthy:

Dobrze widzę w profilu motomanko... stałaś się szczęśliwą posiadaczką xj-ty? :biggrin:

Jeżeli tak to gratuluję :icon_razz: i możliwe że do zobaczenia :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stella sie cieszy!!! Juz nie może sie doczekać, aby zobaczyć przystojniaka z Jawy 350

No ba :icon_razz:

 

TDi

Ino nie TDi... :notworthy: to jest V5 Tubro Benzyna 5 litrow :biggrin:

 

 

hehe pozdro i dozobaczyska w dziurze na polanie w lesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...