Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Janusz SZACUN. 190 km przy 2 stopniach na +. Widziałem dzisiaj zapaleńca ale w Warszawie i zastanaiałem się czy nie zmarznie. Teraz już wiem że zmarzł.

podobno cały styczeń ma być na plusie, jak będę w krakowie będę Cię wypatrywał

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie co się dzieje żadnych wpisów?????. Pogoda piękna morzna nieżle grzać/ pisać jak na trasach zachodnich wschodnich polnocnychna poludniu bajkeruje to wiem Pozdrawiam. :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdzilem przes ostatńie 4 dńi w Ńiedziele było najlepiej a mam kask otwarty i było super.Spodnie dzinsy bez żadnych kombinezonów i bylo o key. JUtro atakuje znowu Pozdrawiammmmm. :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam do Was pytanie czym zmyć (wyczyścić) czarne rysy na sakwach skórzanych od butów. Są to rysy powstałe podczas wsiadania na moto i zawadzanie podeszwą buta o sakwę.

 

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2014.

Oczywiście ile wyjazdów tyle powrotów i do spotkania niebawem na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, spróbuj zamaskować to pastą do skór. Głębokie rysy jednak pozostaną bo powierzchnia jest zniszczona i niczym tego nie naprawisz.

Nie ma co się zbytnio martwić. Skóra ma sporo uroku gdy jest lekko przyniszczona :)

 

Co do pomykania na o2o to chyba pierwszy raz od wielu lat miałem okazję pojeździć 28 grudnia i to bez hardcoru. W W-wie było 10 st. ciepła w południe. Normalnie jak na wiosnę. Grzech było nie skorzystać choć Stratek był już wypucowany na zimę :) . Zrobiłem sobie rundkę sporo ponad 100 km i cieszyłem się jak nastolatek że taka okazja się trafiła.

 

Przypomniało mi się jak będąc nastolatkiem (heheh dosyć dawno) jeździło się przy -5 i to nie w dzisiejszych ciuchach tylko w ortalionie i jeansach... za młodu to człowiek jest głupawy. Czego jednak się nie zrobi dla dziewczyny :wub: :laugh:

Edytowane przez Ziółek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kiedy byłem w wojsku pamiętam ze buty skórzane a mam namyśli oficerki czarne bardzo zniszczone ,skora Lico pastowało śie w ten spocób. Otwierałes paste czarna pudelko metalowe zapalało śie na dosłownie 10 sekund aby pasta nawierzchu zrobiła śię plynna następnie trzeba zagasić i szybko sćiereczka nakladało sie na buta.Po odczekaniu 10 minut delikatnie sie polerowało. Buty wyglądaly jak nowe . Oczywiscie trzeba uwarzac żeby śie niepoparzyc albo motura czy gararzu nie spalic .pełny Rozsądek.Możesz sprobowac ale oczywiśćie ńiemuśisz wybór nalerzy do ciebie . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

na początku wszystkiego najlepszego w nowym 2014 roku dla Wszystkich z forum.

Troszkę tutaj cicho się zrobiło wiec może zacznę. Wracając do tematu naszego spotkania bo to niebawem około 4 miesiące ;) proponuje zacząć ustalać jakiś termin spotkania oraz miejsce. Co do koszulek to kolega z forum się deklarował, że wykona je dla nas tylko kwestia ustalenia wzoru. Myślałem sobie, że pierwsze spotkanie takie spontaniczne można zrobić tak jak wcześniej pisałem w Częstochowie (oczywiście dla chętnych). Natomiast takie dla naszego grona można zrobić gdzieś w centrum Polski, aby było sprawiedliwie okolice np: Łodzi. Pierwsze spotkanie można zrobić jednodniowe tylko nie wiem czy to będzie sprawiedliwe dla tych co będą musieli pokonać trasę około 400-500km. Jeśli zadecydujecie o dwóch dniach to ok.

Moja propozycja jest taka proszę o wpisywanie się na listę chętnych z której będziemy wiedzieli ile osób jest chętnych i na podstawie tego będziemy mogli określić co robić dalej.

 

Pozdrawiam

 

Lista:

 

1. Maniek 1300 ( bez plecaka chyba?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...