Skocz do zawartości

Czy warto kupić tego TDR-a??Pomóżcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! a więc jestem tutaj nowy to najpierw sie przywitam,czesc:D a wiec jak w temacie,znalazlem yamahe TDR 125 za 2700 do oddania..95rok,nowa buda,11tys przebiegu(wedlug mnie nierealne:D),vmax 140...wszystko cacy ale..niedlugo tlok do wymiany,bo ma slaba kompreche,ale pali dobrze silnik...cos stuka w silniku na niskich obrotach,a znika na wysokich..co to moze byc?i minimalnie krzywe widełki..aha i motor jest od dziewczyny ;) czy warto?zdjecia moge wyslac na maila..pomozcie!!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałbym ze sie oplaca ale speszyły mnie te widełki wiec sam juz nie wiem no a tłok to jest normalna rzecz ktora kiedys trzeba zmienic a stuki to moze byc sprzęgło ( u mnie wali) tym ze jest od dziewczyny sie nie sugeruj ani troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja mam TDRke i też z 95 ale jeszcze w starej budzie:p :icon_arrow: Dałem 4500zł stan ideał jak do tej pory :banghead: Hmmmm niechce cię w błąd wprowadzać ale te części to mogą cię koło 1000zł wyjść wiem coś o tym bo za 4 panewki dałem 500zł ;) No cóż poszuklaj jeszcze bo może niewarto miny kupić :icon_twisted: :icon_arrow: z drógiej strony 2500zł to atrakcyjna cena(ale coś kryje w sobie nikt ci za darmi nic nieda :icon_arrow: )Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol jaki 1000 zl !!!!!!

 

wiec nowy tlok to koszt w granicach 150-250 zl (metor do tdr okolo 150 zl a vertex do tdr okolo 250 zl (ten juz jest jednym z najlepszysz )

korba tylko i wylacznie proxa to tez okolo 200-250 zl do tdr

a regeneracja walu nie powinna przekroczyc 100-130 zl wiec w 500 zl sie zmiescisz jak jest w nowej budzie nawet do remontu to sie oplaca za 2500 na 100% ale na ten przebieg nie masz co liczyc 11 tys km to jest nie realne jak na 11 letni motocykl

pozdrawiam

 

ps

zapomnialem o komplecie uszczelek koszt okolo 60 zl

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.larsson.pl , www.olekmotocykle.pl

jak nie bedzie ich na stonie to napisz zeby ci przyslali katalog larssona (koszt okolo 14 zl) i w tym katalogu na 100% to bedzie potem piszesz maila do larssona z numerem katalogowym czsci i za tydzien juz masz

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...