Skocz do zawartości

zlot Zdynia-warto?


ArtXV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:wink:

Witam

czy warto, jaki klimat?

Pozdrawiam Art

 

 

Byłam w zeszłym roku ze znajomymi którzy jeżdzą od 4 lat- jadę napewno w tym roku tez. Klimat jak dla mnie super - pełen luz , dobra muzyka, fajni goście, atmosfera jakby to powiedzieć " z pałerem ", no i organizatorzy czyli Steel Horses bardzo przyjaźni i hm..... nie ma co ukrywać jest na czym oczy powiesić :bigrazz: :clap: :biggrin: ( ale to tylko babska dygresja :icon_idea: ) . Przyczepic sie mozna własciwie do cateringu jedynie, bo to Stilsi trochę olali , a jak sie rano pic chce albo i zjesc to trzeba sie nieźle nastać w kolejce zanim coś sie uda załatwic. Ale to jest dla mnie akurat drugorzędne. Aha ! no i jesli lubisz na zlocie miec maszynę koło namiotu albo pokręcic sie nią po placu to nic z tego- odstawiamy maszyny na parking ( wszyscy oprócz organizatorów i ich gości z Italii ) a namioty są ustawione na takiej całkiem sporej górce pod którą trzeba sobie podejść .... i czasami dla niektórych po paru godzinkach biesiady robi sie z tego potęzny problem . Tak to mniej więcej wygląda w duzym skrócie :icon_razz: Jak mówie : mnie sie podobało a Ty mozesz sie przekonać ( ale przymusu nie ma ) . Pozdrawiam

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4 lat jedze tam i jest super. Super klimat i piękna okolica. Bardzo polecam. W piatek do 19 zawsze bylo piwko za free, ale nie wiem jak w tym roku. Tylko lipa ze nie bedzie blachy pamiatkowej, a w zamian jakas plyta cd czy dvd, sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4 lat jedze tam i jest super. Super klimat i piękna okolica. Bardzo polecam. W piatek do 19 zawsze bylo piwko za free, ale nie wiem jak w tym roku. Tylko lipa ze nie bedzie blachy pamiatkowej, a w zamian jakas plyta cd czy dvd, sam nie wiem.

Z tego co wyczytałem na stronie Steelów, to płyta ma być dodana do blachy!

http://www.steelrosesmcpoland.pl/pages/inf...e_pl.php?do=340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na stronie Steelów, to płyta ma być dodana do blachy!

http://www.steelrosesmcpoland.pl/pages/inf...e_pl.php?do=340

 

Fakt. Nie czytałem tej stronki ostatnio. Z miesiac temu na bank pisali tylko o płycie. Ale to niewazne, dobrze ze będzie ta blacha bo to zawsze jakas pamiątka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w zeszłym roku w Zdyni wprawdzie samochodem no ale i tak byłem zadowolony :wink: , w tym roku niestety pewnie też samochodem :flesje:

 

 

sam sie tam wybieram chociaz jestem troche mlody i moja maszyna to plastik 125. Mysle ze nie bedzie za bardzo duzego obciachu robil :wink: mam do zdyni tylko 20km

spoko moi kumple byli w zeszłym roku na NSR i byli bardzo zadowoleni, w sumie na całym zlocie było tylko 2 NSR 125 :wink:

Edytowane przez WilQ_21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem 3 lata na zdyni 2 razy samochodem i raz na jawie :flesje: teraz wkoncu jade na swoim moto.....

ma ktos moze plan zlotu.. ?? o której jest parada??

 

p.s no to w tym roku bedzie wiecej nsr bo jada z kumplami którzy mają nsr-ki

Edytowane przez motowojtas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie bylem. ale napewno jade z kolega. o dowod nie pytaja tam przy wejsciu??? bo nie jestem pelnoletni a chce tam rozlozyc namiot. heh

 

motowojtas skocze dzisiaj do uscia gorlickiego. bedzie tam napewno plakat z planem imprezy. jak znajde to zrobie fote i umiescze na forum linka. bo sam nie wiem kiedy to sie zaczyna. wiem tylko ze wszystko zaczyna sie jutro.. ciekawe czy browar bedzie za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja terz prawdopodobnie zostane na noc a o zlocie znalazłem tyle....

 

 

Już za moment po raz dwunasty spotykamy się na Steel Horses Meeting i jak zwykle (od paru już ładnych lat) w Zdyni.

W trakcie imprezy możecie się jak co roku spodziewać przede wszystkim koncertów na niezłym poziomie przez dwa dni, dobrego Sexi Show - zarówno w piątek, jak i sobotę, a ponadto będzie jak zwykle: parada do Uścia Gorlickiego, pokaz sztucznych ogni, parking strzeżony no i pod dostatkiem dobrego żarcia i zimne piwka no i oczywiście tradycyjnie konkursy z nagrodami...

W tym roku też - na 99% - będzie można wyładować się na paintballu.

Poza tym oprócz znaczka zlotowego będzie specjalne wydanie płyty CD Hendon (nie do nabycia w sklepach).

Wjazd na imprezę - 40,- zł od osoby.

 

Jak macie jakieś pytania - wszelkie info tel: 604-43-44-27 (Artur) i 692-00-47-90 (Piotrek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się wybieram na ten zlot parada prawdo podobnie bedzie o godzinie 11 POLECAM i Zachęcam ponieważ bedzie zbierana kasa dla Bartka który stracił na moto obie rece wiecej info na temat wypadku w dziale "prz piwie" i na stronie pod moim postem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...