Skocz do zawartości

Jazda w kamizelce odblaskowej po zmierzchu


SALAMANDRA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...z tymi kamizelkami to naprawde pomysł conajmniej "debilny"!

 

Nie wiem co to za kluby składały takie petycje(tak było w tym NEWsie napisane przynajmniej...) ale nienawidze takich którzy na siłe próbuja uszcześliwić swoimi pomysłami innych!

Każdy ma swój rozum i tak samo jak mam święte prawo zapylac na moto w t-shirt'cie czy w adidasach kiedy mam na to ochote nikt nie powinien zmuszać mnie do jazdy w oczojebnej kamizelce ala roboty drogowe!

 

Zresztą nie ma co bić piany- nawet jak (o zgrozo!) ten przepis uda im sie przepchnąć to nie będe jeździł w kamizelce i koniec!

 

 

aha- wielu z was krzyczy o cudownym efekcie działania kamizelki na innych(ala strach przed policją czy coś w ten deseń...) ale ide o zakład że jakby wszyscy zaczeli w tym jeździć to najdalej po miechu czy dwóch wszyscy by do tego przywkli i ignorowali ludzi na moto w kamizelkach tak samo jak tych bez i cały ten paten stracił by dużo na efekcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekonaliście mnie... gdzie moge kupić kamizelke z napisem " je**ć PRECLI " ?? :)

 

a tak na serio to kamizelki są chujoweee ;):D

wygląda sie jak policjant albo opóźniający kosze śmieciarz...

a przy prędkościach powyżej 150 ich zadanie ogranicza sie do minimum moim skromnym zdaniem...

Edytowane przez marcin-s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporadycznie bo nie chce zostać "kandydatem na motonite" albo "czyścicielem nagaru"....

edit: zajebiste forum...... 3 posty na raz tworzy...

to po co tu zaglądasz skoro tak bardzo Ci to nie pasuje...nie obrażaj ludzi tutaj piszących...wykaż się choć odrobiną rozumu i dobrego taktu bo jak narazie to niziutki poziom prezentujesz samymi wyzwiskami o obelgami :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sory..

 

wracając do tematu.. posłuże sie wypowiedzią znajomego która wg. mnie dobrze opisuje sytuacje...

a mianowicie: kamizelka pasuje tak do motocykla jak adidasy do garnituru...

takie mam zdanie... chyba moge?

 

koniec tematu z mojej strony

Edytowane przez marcin-s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...