Skocz do zawartości

Jazda w kamizelce odblaskowej po zmierzchu


SALAMANDRA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna by byla kamizelka z oczojebnym napisem w stylu: Polis, Polica, Poliicja, etc., cos w tym guscie, tak dla wzmocnienia efektu :wink:

 

Pewnie kazdy zrobi jak uwaza, jego sprawa, chociaz akurat nie widze tu lansu jadac w nocy, w czarnym kobinezonie, ciemno jak w dupie. Przed kim sie tu niby lansowac? Troche pomyslnuku zycze i bezpieczniejszej jazdy w kamizelce :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na dłuższe trasy zawsze zakładam kamizelkę, nie ważne czy noc czy dzień, czy świeci słońce, czy pada deszcz.

W mieście nie zawsze zakładam kamizelkę.

 

Na początku tego sezonu przydarzyła mi się dość ciekawa sytuacja.

Jeżdżę sobie po mieście, dochodzi godz. 19-ta. Mam na sobie 4UMową kamizelkę. Podjeżdżam do skrzyżowania, na którym pali się czerwone światło. Przede mną stoi Fiat Uno, w nim siedzą cztery osoby. Kierowca patrzy się we wsteczne lusterko, coś mówi do współtowarzyszy podróży. Wszyscy jak na komendę obracają się do tyłu i patrzą na mnie i wszyscy jak na komendę, zapinają pasy :wink:

 

Pozdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam w kamizelce jak najbardziej! I to nie tylko po zmierzchu, ale i w ciągu dnia.I nie uważam by to był jakiś obciach! A kto tak uważa, to już jego sprawa! Dbam o swoje bezpieczeństwo! Bardzo dużo również daje taka kamizelka jadąc w kordonie motocykli. Przez to, że jesteśmy bardziej widoczni jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że jakiś pędzący motocyklista będzie miał więcej czasu na reakcję widząc taką odblaskową kamizelkę.

Dzięki kamizelkom kierowcy samochodów zwalniają, myśląc, że stoi jakiś patrol policji. A my wtedy mamy też z tego dodatkowo ubaw , widząc gwałtownie zwalniające auta

I tu coś do poczytania na temat kamizelek odblaskowych: http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/ne..._dawc%B1,747659 Autorem tekstu jest nasz forumowy kolega Wiewiór, jeden z pomysłodawców forumowych kamizelek

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie uważam że jazda w kamizelce to obciach. Może niektórzy ci mniej obciachowi lubią słuchać leżąc na asfalcie po wyrżnieciu w puszkę " przepraszam nie widziałem ..." A swoją drogą gdzie można dostać taką forumową oczojebkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji :

 

http://img171.imageshack.us/img171/2545/cimg5240sl1.jpg

 

Fajna by byla kamizelka z oczojebnym napisem w stylu: Polis, Polica, Poliicja, etc., cos w tym guscie, tak dla wzmocnienia efektu

 

http://www.nadruk.hexo.pl/

 

Ja zamawiałem pod tym adresem kamizelke... więc sądze, że bez żadnego problemu można wstawić taki napis... dodatkowo wziełem sobie dawa paski odblaskowe na ramiona... [ tak jak na zdjęciu. ]

 

Nawet na stronie jest moja kamizelka po prawej ;)

Edytowane przez Makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem pod tym adresem kamizelke... więc sądze, że bez żadnego problemu można wstawić taki napis... dodatkowo wziełem sobie dawa paski odblaskowe na ramiona... [ tak jak na zdjęciu. ]

 

Dzieki za linka, z pewnosia skorzystam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja zamawiałem pod tym adresem kamizelke... więc sądze, że bez żadnego problemu można wstawić taki napis... dodatkowo wziełem sobie dawa paski odblaskowe na ramiona... [ tak jak na zdjęciu. ]

 

Nawet na stronie jest moja kamizelka po prawej ;)

 

a jak ona jest zapinana, bo nie widzę nigdzie zdjęcia przodu? można zapiąć ciasno, czy nie ma regulacji? bo jak za luźna to chyba musi łopotać przy jeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ona jest zapinana, bo nie widzę nigdzie zdjęcia przodu? można zapiąć ciasno, czy nie ma regulacji? bo jak za luźna to chyba musi łopotać przy jeździe?

 

Przy zamawianiu trzeba wybrac opcje: "dodatkowe zapiecie" czy cos w tym rodzaju.

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4um akcję kamizelkową przeprowadzała Dori, także myślę, że można się do niej zgłosić i zapytać. Kamizelki naprawdę bardzo ładne i dobre jakościowo. Takie same jak policyjne

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4um akcję kamizelkową przeprowadzała Dori, także myślę, że można się do niej zgłosić i zapytać. Kamizelki naprawdę bardzo ładne i dobre jakościowo. Takie same jak policyjne

 

sluchajcie Adu, ona ma racje ;) Sam zakupilem taka kamizelke i jestem bardzo zadowolony. Przeszla 2 prania i wyglada jak nowa. Jakosc jest naprawde dobra a nie to co panowie z obslugi maja na BP. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca słuchajcie...

 

Zajmowałam się - czas przeszły - a jak na tym wyszłam (zainteresowani i reszta wiedzą o co chodzi) - także bardzo proszę nie łączyć mnie więcej z osobą, z ktorą tę akcję przeprowadzałam - proszę też o niezwracanie się do mnie z jakimikolwiek pytaniami odnośnie kamizelek, ponieważ nie jestem już w temacie i nie mam takiego zamiaru.

 

Pozdrawiam

Dorina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...