Skocz do zawartości

Problem z WRE 125


Dolc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj jezdzilem troche po poligonie coraz lepiej mi szlo na ładnym podjezdzie zmachalem sie postawiłem moto jak juz odpoczolem i chcialem znowu jechac nie moglem zbic biegu z 3 na 1 jak juz udało mi sie zbic do 1 na patecie czyli dotykajac kantem buta i popychajacc do srodka przekladnie. Na 2 wbiłem normalnie ale juz 3 nie moglem jak by sie skonczyla przekladnia i nie ma oporu tylko jest taka luźna ze moge ja dac nadu i znowu do gory ale to i tak nic nie daje i znowu trzeba na patecie ze kantem buta tak samo jest ze zbijaniem biegow. Po jakis 20min jazdy na patecie cos jak by sie połamało chyba w silinku i zaczoł zezic mimo tego jakos dojechalem do domu. Jak odkrecalem manetke to przestawalo troche jak puscilem to znowu strasznie zezilo a jak motocykl doszedl do obrotow to tez zezilo jak przyspieszal nie było to takie głosne. Jesli ktos wie jakie moga byc przyczyny tego to byłbym wdzieczny za rady dzieki i pozdrawiam. Dolc

Edytowane przez Dolc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie pękła sprężynka od automatu, a chroboli bo gdzieś lata po skrzyni

 

był u mnie kumpel i bez rozbierania silnika to stwierdził :) sprezynka juz zamowiona teraz tylko spooore obawy przed tym czy narobiła spory bajzel w silniku czy tez nie wielki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był u mnie kumpel i bez rozbierania silnika to stwierdził :) sprezynka juz zamowiona teraz tylko spooore obawy przed tym czy narobiła spory bajzel w silniku czy tez nie wielki...

a ja to stwierdziłem po przeczytaniu posta, dobry jestem nie ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to stwierdziłem po przeczytaniu posta, dobry jestem nie ?

 

no i to w dodatku takiego bardzo dziwnie sformułowanego :) Tak ze masta blasta jestes jak najbardziej :) co nie zmienia faktu ze mam kupe w majtach bo ten moj znajomy miał tak samo na zawodach i ta sprezynka zrobiła mu takiego bajzlu ze musiał robic remont na 1000zł w ktm a wiadomo ze w ktm ma sporo tansze te czesci niz husqvarna ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...