Skocz do zawartości

dokręcenie zębatki zdawczej


Ario
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jeżdże czasami do Lasocic...

Moje zdanie jest takie... P. Sławek ma pojęcie i to duże bo naprawdę kupe lat w tym siedzi... Tutaj go akurt nie winie, bo pewnie w milionie innych sprzetów wytrzymuje taka operacja do nastepnej wymiany i dalej... a że fazer akurat ma taką przypadłość i miał prawo tego nie wiedzieć...

 

Ale denerwuje mnie w tym serwisie jedno... gośc ma strasznie duzo roboty i cieżko sie do niego wcisnąć...

Podjeżdzam i mówie, ze chce wyregulowac zawory... On na to... ,,a co, coś sie dzieje?". Mówie - nie poprostu chciałem sprawdzić luzy i ewentulanie wyregulować. P. Sławek mówi: ,, Jak jeździ to niech jeździ i nic nie grzeb..." :D

I to takie gadanie... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde teraz Ci nie powiem, bo trochę czasu już minęło a poza tym oddałem to do serwisu i oni to zrobili, ale na bank początek gwintu był OUT, w końcu koniec wałka zmielił nakrętkę... DOSŁOWNIE!

 

poza tym miałem podszlifowany dekiel, który wymieniłem na nowy (stary jeszcze gdzieś leży), więc trochę strat było...

 

@Wilk

 

jesteś z Polkowic i robisz serwis w Lesznie? :O

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilk

 

jesteś z Polkowic i robisz serwis w Lesznie? :O

 

To chyba najbardziej zaufany serwis(choć i tak jak pisałem wcześniej nie jestem do końca zadowolony), bo tutaj w okolicy to jest naparwde tragedia... Dobre opinie słyszałem o chłopakach w Głogowie, ale jeszcze nie korzystałem...

 

Ale tak prawdę mówiąc to staram się jak najwięcej robić sam, bo wtedy jestem super zadowolony :)

Teraz mam maszyne na wtryskach wiec problem synchornizacji gaźników odpada, z regulacją zaworów tez już sobie poradze, więc narazie mam nadzieję, że długo P. Sławka nie zobacze :biggrin:

 

 

A gdy już musze skorzystać z usług mechanika to i tak stoje cały czas przy nim i patrze mu na ręcę... Wiecie zresztą jak jest... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...