Skocz do zawartości

Honda CB650C


wigo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Jestem włascicielem takiej maszyny. Niestetydo pełmi szcześcia brakuje mi kilku częsci silnika. Napinacza łańcucha zdawczego i kompletnego sprzęgła rozrusznika ( wolnego koła) Jeżeli posiadacie wiedzę na ten temat to proszę o kontakt. Zawodowo zajmuję się naprawami skrzyń biegów i motocyklami więc możemy wymienic usługi..........pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:notworthy: Coż, tak po prawdzie to mam na sprzedaż całą sztukę CB 650 (nie C ale, silnik jest identyczny) z papierami od inej takiej samej sztuki (nr. na ramie inny)

Niby mam na nią klienta (moto jeździ, ale mu się należy remont), ale coś on niezdecydowany. Jak chcesz to za 900 PLN moto jest twoje. Tylko trzeba je z Jeleniej Góry odebrać, ale jak chcesz to tylko przyjedź z jakąś tablicą i kaską na paliwo to do domu dojedziesz.

 

Może to pomoże.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Coż, tak po prawdzie to mam na sprzedaż całą sztukę CB 650 (nie C ale, silnik jest identyczny) z papierami od inej takiej samej sztuki (nr. na ramie inny)

Niby mam na nią klienta (moto jeździ, ale mu się należy remont), ale coś on niezdecydowany. Jak chcesz to za 900 PLN moto jest twoje. Tylko trzeba je z Jeleniej Góry odebrać, ale jak chcesz to tylko przyjedź z jakąś tablicą i kaską na paliwo to do domu dojedziesz.

 

Może to pomoże.....

Witaj

dzieki za pomoc, jestem zainteresowany.

Poczekam jednak jeszcze kilka dni.

Ktoś obiecał mi potrzebne części, dzisiaj dostałem nawet fotkę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj

dzieki za pomoc, jestem zainteresowany.

Poczekam jednak jeszcze kilka dni.

Ktoś obiecał mi potrzebne części, dzisiaj dostałem nawet fotkę.....

 

Jakby co, to nieaktualne. Poszła w świat....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...