Skocz do zawartości

Głupia sprawa...czyli historia glegy na placu manewrowym


Ihriel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej ludziska co wy piszecie olej tych palantów ciepłym moczem i zmieniaj szkołe żądając zwrotu kasy PRZEDEWSZYSTKIM przedni hamulec chyba że hamujecie awaryjnie podaj nazwę tej szkoły ku przestrodze innych kursantów dzięki temu prawo konkurencji i wolnego rynku dotrze z czasem także do was :)

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wszedłem żeby założyć podobny temat. Takiego perfidnego paciaka wyje*ałem na placyku godzinę temu że wstyd sie przyznawać :) Placyk jest beznadziejny, poskładany z jakichś betonowych płyt, pomiędzy są 10 cm przerwy z błotem, wystają jakieś metalowe pręty, a że w nocy deszcz dojebał, to wszystko było zaje**ne rzadkim błotem. Instruktor do mnie - masz tu kręć ósemki, a my jedziemy na miasto. Popatrzałem na niego, na placyk, no ale ch*j nie będę się kłócił, szczególnie że jutro egzamin AiB. Kręcę te ósemki, kręcę... w pewnym momencie patrzę ze zahaczę o linie, zacieśniam skręt i pizd. Rozjebałem mu kierunek i trochę bok zdarłem, sobie nogę rozkurwiłem, bo wycelowałem kolanem centralnie w jeden z tych wystających z ziemi prętów. Jak na zawołanie przyjechał instruktor, obejrzał motor pobluzgał dla odstresowania i wyskakuje do mnie z testem - kierunek 34 zł. Z tego co czytam to nie mam się czym przejmować. Ale najgorsze chyba to w jakim stylu jebnęłem. Od 5 lat jeżdze ciężkim sprzętem i w życiu takiego paciaka nie miałem, były 2 dzwony przy większej prędkości, ale mi nic, a tu taki babol na tym kurduplaszczym GNie i noga rozjebana. :) Jutro egzam, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Ihriel, powodzenia życze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak sie nie wywrócis to sie nie naucys". Tak mawiał pewien instruktor narciarstwa :wink:.

Nie łam się i olej gościa. Za błędy kursanta odpowiada instruktor. To dlatego ten jeden nie wyjeżdżał na miasto, bo stresujące. Odpowiedzialni i pewni swoich nauk siadają z kursantem na jeden sprzęt bez lęków.

"Sławetnych na tym forum" czyli Piotrka i Tomka możesz poznać albo na kulikowisku (przecież jeszcze coś będzie jesienią ?) albo załatw sobie u nich dokształt. Z Radomoa daleko nie jest.

Sukcesów życzę i pzdr

 

PS. Rozwaliłaś coś tym razem :bigrazz:?

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ładna, słoneczko, zachmurzenie małe, no to mi humorek dopisuje, bo przecież jazdy :clap: .

Pyk - ładuje się w puszkę, parę minut, i jestem na placu. Instruktorek spóżnia sie...czekam...czekam...coś tam sobie śpiewam...czekam, szlag mnie trafia. O! Jest, jedzie z laską . Przeprasza za spóżnienie, nie zwracam nawet na niego uwagi- sprawdzam moto. Kierunek jak był rozwalony tak jest... Szkoda gadać. Dobra, kask na głowę ( gdybyście widzieli z jaką gracją wkładam mój piękny, nowiutki kask Airoh) sprzędło, jedynka i cyk bryk cyk bryk czyli mówiąc krótko - Ihriel turla się po placu. Ale nie myślcie sobie, że Ihriel turla się beznadziejnie, beznamiętnie i bezpłciowo oh nie!!!! - to byłaby zgroza.

Składałam się płynnie, łagodnie, pozbyłam się sztywnych pleców, ( a propos dzięki postom na tymże forum) i ogólnie, jestem z siebie bardzo dumna.

Pozdrawiam serdecznie.

PS. Pytam instr. : "Możesz mi wyjaśnić ( w domyśle pokazać) jak prawidłowo wykonać przeciwskręt?

A gość na to: "Przeciwskręt? A co to takiego?"... c.d.n. :bigrazz:

 

Acha, niezle pierdyknąłeś Nyx... :biggrin: , powodzenia na egzaminie.

:wink: czemu nikt mnie nie pyta o tego konia...hmmm, dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...