Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze motoroweru!


Gang555ter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić motorower, najchętniej 80 lub 125 (jak się trafi) zarejstrowaną na 50. Interesują mnie następujące modele: mbx/mtx/sg/rd/dt/mt. Mieszkam w Pomorskim (koło Gdyni) i niestety do wyboru jak na razie mam honde 80/50 mt 87' (5 biegowa) za 700zł do negocjacji (brak owiewki bocznej), uszkodzone sprzęgło, problemy z zapłonem (iskra jest, ale nie odpala). Również zainteresowany jestem simsonem kumpla, bo to dosłownie 200m od miejsca, gdzie będę trzymał swój motorek. Simson w pełni sprawny z osprzętem 60cm3 (nie wiem ile idzie, ale bez testowania nie kupię go, a chciałbym, żeby jechał te 75km/h) + sporo części, kumpel mówił, że na pewno taniej niż one stoją, więc liczę na 1500zł do negocjacji. Co byście mi polecili i dlaczego? A może macie jakieś inne oferty? Myślałem jeszcze o Cagiva Cocis za 2.6 tysiąca, ale to 50 i nie wiem jak z częściami, więc raczej odpada, no chyba że ktoś się zna i mi doradzi.

 

Ps. Jeżeli ktoś mieszka w moim regionie i dysponuje samochodem z przyczepą albo jakimś transporterem itp. i mógłby mi przetransportować tego mt do Rumi z okolic Gniewa (ze 120 km około), bo sam nie mam możliwości to byłbym wdzięczny. Oczywiście koszty benzyny/gazu + jakaś flacha + kompan do jazdy :icon_question: gwarantowane :icon_exclaim:

 

Moje gg jak coś: 5470807

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tak jak Karzeł napisał - powiedz ile kasy chcesz na to poświęcić to łatwiej będzie coś wymyśleć.

 

Jeśli nie chcesz się bawić na dzień-dobry w naprawy (nie wiadomo ile cie to może wynieść) to ten pierwszy moto bym odpuściła ;P

 

pozdrawiam z gdyni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, to MT sobie odpóśc... JAk dla mnie nie warto, bo żeby to naprawić trzeba sie znac, a i części cholernie drogie, a i o 70km/h wg. mnie mozesz zapomniec... Qmpel ma i i idze wolniej od mojego charta... Przełożenia to ma terenowe... MT to ten crossik taki lekki nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry to jednak honda mb, a nie mt, mój błąd - przypadkiem napisałem mt. Kasy to chcę wydać do 2.5k, a za simsona (ostateczność) więcej jak 1.5k raczej nie dam, bo się nie opłaca. W naprawy chętnie się pobawię z tym mb, jeżeli koleś mnie nie oszuka to części nie mają prawa przekroczyć 500zł, a sprawny sprzedam za 1.5-2.0k w przyszłości. Problem może być taki, że klasa maturalna na horyzoncie + inne zajęcia stałe, więc czasu za dużo nie będzie na grzebanie. Pozdro z Janova, Marta :(

Edytowane przez Gang555ter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuśc sobie wszystkie byle gówna po 500zł jak masz 2500zł.Kupisz padake a potem włożysz w nią wszystko co zaoszczędziłeś i bedzie sie dalej psuć.I simsona też sobie lepiej odpuść po po jakimś czasie może on się stać skarbonką bez dna.

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...