Skocz do zawartości

Suzuki DR 350 czy Yamaha XT 250...


Rekomendowane odpowiedzi

No i zapomniałem dodać, że musi nadążyć za 600-tkami, bo wszscy znajomi mają xl600r rm i dr 650 s ;)

 

ja mam KLR 250 i bez problemu jezdze z KLR 600, KTM 640, Suzi DR 650.. oczywiscie zamykam zawsze sznureczek, ale kolesie nie odskakuja mi dalej niz na 30 metrow, a zawsze doganiam :icon_twisted:

mogli by oczywiscie mocniej deptac, tylko po co zapie**alac powyzej 120 kmh w terenie?

 

bierz DR 350 i sie nie zastanawiaj

ja moze sie przesiade po KLRze.. w mysli klebi mi sie tez LC4 400 EXC

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam KLR 250 i bez problemu jezdze z KLR 600, KTM 640, Suzi DR 650.. oczywiscie zamykam zawsze sznureczek, ale kolesie nie odskakuja mi dalej niz na 30 metrow, a zawsze doganiam ;)

mogli by oczywiscie mocniej deptac, tylko po co zapie**alac powyzej 120 kmh w terenie?

 

bierz DR 350 i sie nie zastanawiaj

ja moze sie przesiade po KLRze.. w mysli klebi mi sie tez LC4 400 EXC

Jak śmigacie 120 to nie nie jest teren tylko leśne/polne drogi. W ternie u mnie wszytscy na wyczynach mamy srednią prędkośc 40km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jest jedna sprawa

chcesz kopniaka i rozrusznik !!!!

nie bardzo wiem czy taka opcja w dr 350 jest

ja mam kopniaka i nie zamienił bym sie mimo ze czaqsmi sie mecze z odpaleniem

z rozrusznikiem nie maja juz kopki a jak w lesie zabraknie prądu to..... na piechotke

pozdrawiam

 

lepszy wybór dr 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...