Skocz do zawartości

Nieborów 18-20.08.2006


Pompka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ja z troche drugiej strny podejde do "firmy" Outlaws, obiecalem ze zrobie to pisze :] jak pisze pompka, juz na samym poczatku mila niespodzianka.. wjazd 40 + 30.. pytam za co pani mowi ze za pole namiotowe, hmm, a w takiej Liwie to np pole namiotowe, koszulka, posilek, browar, blacha i keifr rano.. za 35, to jak to jest?ok wjezdzamy, zabawa jak zawsze :biggrin: dlatego przyjechalem, ale jedziemy dalej, przyjechalem ok 19ej w sobote glodny po robocie z ktorej wyszedlem 20 min temu, to idziemy cos zjesc.. kielba 6 zl, czyli prawie 2 x tyle co srednio na zlocie, ale to nic przeciez i tak w gastronomi poinformowal nas mily pan zebysmy jedli bo zostalo 10, zrozumialem to o 1ej w nocy jak znowu bym cos zjadl a widze kuchnia zamknieta?1sza gdzie sa pelne stoliki, a jak wiadomo glodny polak zly polak :icon_idea: no dobra to ide sie spytac panow przy piwie gdzie moge cos zjesc,

- w tej chwili nigdzie

- tak czlowieku ale ja jestem glodny, a za wjazd tez malo nie placilem, to jak wy to organizujecie

- trzeba bylo zjesc wczesniej kielbaske i isc wczesniej spac

- osz ty q..

i wtedy odszedlem, bo ciekawe czy by tak zaszczekal jakby nie mial za soba 5u kolegow, coz olalem i bawmy sie dalej, no i z kolega bawimy bawimy, po czym on na chwile chcial pogadac z pewnym osobnikiem ktory byl przy stoliku ww organizacji, bez powodu dostal w tyl glowy z banki, ot tak.. wtedy urodzila sie juz mocna niechec niestety a zarazem chec opuszczenia zlotu jednak nasz stan tego zabranial :clap: rano nikogo z organizatorow, coz, to byl chyba ostatni Nieborow jesli chodzi o mnie, ale chociaz FZX1000 sie podobal ;)pozdr.

 

 

masz kolego strasznie pod gorke w zyciu :bigrazz: , i konfliktowys niebezpiecznie, a na ulicy samochody cie nie ochlapuja ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kolego strasznie pod gorke w zyciu :bigrazz: , i konfliktowys niebezpiecznie, a na ulicy samochody cie nie ochlapuja ? :wink:

 

przeczytaj jeszcze raz dokladnie co napisalem i zastanow sie czy nie mam racji, jesli dla Ciebie dostanie bez powodu z banki od jednego z "organizatorow" jest niczym to gratuluje wyrozumialosci, o innych rzeczach juz nie pisze, ja jestem tylko wymagajacy a to z powodu tego ze impreza typowo komercyjna, nie mowie ze sie zle bawilem

p.s. pod odpowiedziami podpisujemy sie, zwlaszcza jesli to Twoj 1szy post :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj jeszcze raz dokladnie co napisalem i zastanow sie czy nie mam racji, jesli dla Ciebie dostanie bez powodu z banki od jednego z "organizatorow" jest niczym to gratuluje wyrozumialosci, o innych rzeczach juz nie pisze, ja jestem tylko wymagajacy a to z powodu tego ze impreza typowo komercyjna, nie mowie ze sie zle bawilem

p.s. pod odpowiedziami podpisujemy sie, zwlaszcza jesli to Twoj 1szy post :biggrin:

 

nikt z banki od organizatorow nie dostal (sprawdzilem to) jedyny problem to byl koles na enduro w stolikach, ktory nie dosc ze wjechal :clap: :bigrazz: w stoliki to jeszcze sie stawial (widzialem sam) ale on tez nie dostal z banki ani wogole z niczego. A jesli sie dobrze bawiles :wink: to po co siejesz ferment (czytaj posty powyzej) . No i co z tego ze pierwszy post, twoje 95 postow tez nie uprawnia cie do pisania bzdur. Podpisujemy sie? nie zauwazylem zebym odbiegal od wiekszosci !

Edytowane przez wirago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirago ->Aleś Ty nerwowy , wyluzuj troszeczkę :wink: . Maverik po prostu opisał swoje odczucia po imprezie a Ty odrazu, ze głupoty pisze. Są osoby w 100% zadowolone i będą też takie którym coś nie odpowiadało.

 

 

nikt z banki od organizatorow nie dostal (sprawdzilem to) jedyny problem to byl koles na enduro w stolikach, ktory nie dosc ze wjechal :clap: :bigrazz: w stoliki to jeszcze sie stawial (widzialem sam) ale on tez nie dostal z banki ani wogole z niczego.

 

 

Akurat z bańki dostał mój znajomy i widziało to parę osób.Nie sądzę żeby zmyślali albo doznali zbiorowej halucynacji :biggrin: Typ na enduro prosił się za to ewidentnie o poważną naganę.

 

 

Kilka fotek jest tu http://www.zlotymotocyklowe.za.pl/nieborow/

Edytowane przez Pompka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...