Skocz do zawartości

Cross country okręg łódzki


enduromaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

III eliminacja Enduro Cross Country odbędzie się 20.08.2006 w Biskupicach niedaleko Częstochowy

 

Dojazd:

 

Za Częstochową należy się kierować w stronę Kielc, następnie na Olsztyn, potem na Biskupice.

 

Następnie należy jechać według znaków prowadzących na tor „KTM Racine Katowice’’

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRAP! :) a ja nie pojade mimo iz baaardzo bym chciał (chociaż moja DeTeta to tez smiech na sali) mam ślub nie swój ale za to w szczecinku (pojezierze drawskie...swoja droga zajebiste okolice do polatania motorkiem...) i oczywiscie mnie nie bedzie....a cholera bym chciał sie tam zjawić ;)..............zresztą i tak nikt nie zauwazy ze mnie tam nie będzie bo co tam :biggrin:...może nastepnym razem (za rok jak juz nie bedę mial motorka :)) pozdro dla wszytskich którzy jadą i przyjemnej zabawy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III ELIMINACJA MISTRZOSTW CROSS-COUNTRY OKREGU ŁODZKIEGO 20 sierpnia 2006 - tor KTM RACING KATOWICE w BISKUPICACH/CZĘSTOCHOWY.

Automobilklub łódzki zaprasza 20 sierpnia 2006 na III eliminacje mistrzostw okręgu łódzkiego CROSS COUNTRY, zawody rozegrane zastaną na torze KTM RACING KATOWICE w BISKUPICACH / CZĘSTOCHOWY. Zawody rozegrane pod patronatem PZM- chronometraż elektroniczny -CHIPY, impreza posiada zabezpieczenie medyczne w postaci karetki przez cały czas trwania imprezy, zaplecze gastronomiczne oraz sanitarne. Wpisowe wynosi 70zł, biuro czynne od 8,30- 10,30. Dojazd: jadąc z Częstochowy w kierunku Katowic za Częstochową skręcamy na Kielce następnie w Olsztynie skręcamy na Biskupice a dalej w/g znaków KTM RACING . W Poszczególnych klasach przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe oraz bardzo cenne nagrody rzeczowe

10,45-odprawa przed imprezą

11,00-start klasy 65cm+85cm -jadą 1 godzinę,

12,15- start klasy QUAD- jadą 1 godzinę,

13,30- start klasy open ( amator+ licencja+ weteran) -jadą 1,5 godziny,

15,30- ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

kotakt z organizatorami : JACEK 501-445-194

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie wytłumaczyc jak dojechac: jadać od katowic trasą A1 na światłach z drogowskazem na kielce w prawa ty jedziesz prosto natomiast jesli jedziesz od warszawy na tych samych swiatłach zawracasz w kierunki warszawy i potem:po prawej stronie bedzie zielona stacja benzynowa nasepnie bedziecie jechac pod niewielkim mostem kolejowym i zaraz za nim zjezdzacie w prawo. jedziecie do konca tą ulica na skrzyzowaniu jedziecie w lewo za głowna drogą następnie w pierwsza w prawo i z gorki do samego konca przed wami bedzie duzy most biegnacy zad wasza droga i na skrzyzowaniu skrecacie w lewo za głowna drogą nastepnie w prawo za glowna i w znowu w prawo wjezdzacie na most. Teraz jedziecie cały czas tą droga do konca gdzie bedzie rondo z kostki brukowej i na nim zjezdzacie w prawo tak jak biegna tory tramwajowe i cały czas prosto do konca gdzie na wprost bedzie ogrodzenie i budynki i tuz przed tym czyms w prawo bedzie taka droga i nia caly czas do samego konca (na niej bedzie dosc ostry luk w leo potem ostry zakret w prawo i po lewej stronie bedzie sobie huta czestochowa ) na koncu tej drogi osrty w lewo 2 pary torow i rondko tylko z jedna mozliwa drogo wiec tam jedziecie zaraz za nim tory i dalej za asfaltem, znowu pod mostem potem do konca, w lewo i teraz cały czas prosto na skrzysowaniu tez prosto NIE za głowną i cały czas jak drpga prowadzi. wjedziecie do wsi KUSIETA. beda dwie wielkie gory i luk w prawo i zaraz za nim koniec drogi i skrecacie w prawo kika km jedziecie i na koncu drogi w lewo i jestescie na rynku w olsztynie a do biskupic musicie jechac na rondzie prosto i cały czas prosto kilka km i sa.

 

 

mam nadzieje ze plan jest dosc zrozumialy i dokladny. moze wam pomoze moze nie. a moze postawili nowe znaki z objazdami nie bedzie problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Widze że pare osób się wybiera z forum więc jak zwykle proponuje się styknąć jak ktoś ma ochote.

2 rzecz to: mz ktoś może jakieś fotki/filmiki z tego toru ? linki mile widziane ! Dzięki.

 

PS

 

Jak by co to tak wyglądam http://www.myszono.neostrada.pl/sandsession/10.jpg tylko numerek 12 widnieje z boku. - o tak jak tu http://www.myszono.neostrada.pl/sandsession/8.jpg .

 

W międzyczasie znalazłem filmik z TVP Katowice o tych terenach - bajera - zobaczcie http://www.off-road24.pl/galeria_klubu/tvp..._tvkatowice.wmv

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...