Skocz do zawartości

właściwie prośba i zaproszenie


aaress
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie :-)

jeżeli macie choć odrobinę fantazji i jesteście otwarci na wszytkie propozycje to chciałbym zaprosić was wszystkich na ślub mojego najleprzego kumpla. jesteśmy sami motocyklistami i staramy się z kumplami zrobić mu taką niespodziankę i ściągnąć jak najwięcej maszyn pod kościół wraz z konwojem przez całe miasteczko na salę. spotkanie miało by się odbyć pod kościółem NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY W PABIANICACH (KOŁO ŁODZI) 19-08-2006r. godź 16:30 niestety ale jak na razie nie będzimy mogli się jakoś specjalnie odwdzięczyć ale takiego ślubu by jeszcze nikt nie miał, jak do tej pory jeszcze nie jesteśmy pewni ile maszyn się stawi i jaka będzie pogoda. Co do klubów to również na obecną chwilkę nie jestem w stanie określić które to będą licząc jedynie na wielką frekfencję.

w razie pytań [email protected]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie :-)

jeżeli macie choć odrobinę fantazji i jesteście otwarci na wszytkie propozycje to chciałbym zaprosić was wszystkich na ślub mojego najleprzego kumpla. jesteśmy sami motocyklistami i staramy się z kumplami zrobić mu taką niespodziankę i ściągnąć jak najwięcej maszyn pod kościół wraz z konwojem przez całe miasteczko na salę. spotkanie miało by się odbyć pod kościółem NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY W PABIANICACH (KOŁO ŁODZI) 19-08-2006r. godź 16:30 niestety ale jak na razie nie będzimy mogli się jakoś specjalnie odwdzięczyć ale takiego ślubu by jeszcze nikt nie miał, jak do tej pory jeszcze nie jesteśmy pewni ile maszyn się stawi i jaka będzie pogoda. Co do klubów to również na obecną chwilkę nie jestem w stanie określić które to będą licząc jedynie na wielką frekfencję.

w razie pytań [email protected]

 

pozdrawiam

Niech on się jeszcze zastanowi czy chce się żenić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: hehe

dobre sobie hehe

już niestety nie da się go uratować a próbowałem nieraz jest mi jak rodzony brat i wiem w co może się wpakować :D

nio szkoda chłopaka ale taka jest kolej rzeczy.

sam kościół mieści się przy głównej ulicy w prawie samym centrum pabianic jak ktoś się zdecyduje na przyjęcie zaproszenia to zgadamy się choćby telefonicznie a póki co możemy umówić sie w centrum miasta na przeciwko "sfinksa" z tamtąd moge po was podjechać.

podaję swój nr 692511254

jak do tej pory to będzie ok 15- może 20 maszyn

 

pozdrawaim

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...