Skocz do zawartości

17-20 sierpień Borne Sulinowo


martasta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada interesujaco, ciekawe tylko czy jak przyjade powiedzmy o 14 w sobote pogladac sprzety w akcji i posłuchac dobrej muzyczki to czy bede kupował bilet i za ile??? Bo nic nie jest wspomniane o cenie wjazdu czy opłaty dla widzów

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada interesujaco, ciekawe tylko czy jak przyjade powiedzmy o 14 w sobote pogladac sprzety w akcji i posłuchac dobrej muzyczki to czy bede kupował bilet i za ile??? Bo nic nie jest wspomniane o cenie wjazdu czy opłaty dla widzów

 

W zeszłym roku przyjechałam tam na drugi dzień.. wjazd był za darmo.

Nie wiem jak z widzami niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko bedzie ok. to nie odpuszcze sobie fajnego widowiska oraz koncertu KTO JEDZIE Z PIŁY , MOŻE ZMÓWIMY SIE W SOBOTE POD MACDONALDEM :)

 

HEJ ekipo z Debrzna, odzywac sie!!!!???

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok UWAGA Piła i okolice zbiorka w sobote pod Mc Donaldem godzina 10 chyba ze ktos ma inne propozycje. Ja i Przemek PBS jedziemy bankowo.

 

pozdro

 

Z ojczulkiem mieliśmy zamiar wyjechać o tej samej godzinie, więc chętnie zabierzemy się z Wami :icon_question:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ojczulkiem mieliśmy zamiar wyjechać o tej samej godzinie, więc chętnie zabierzemy się z Wami :flesje:

pzdr

:icon_question: poznaje tu nowych znajomych . O prosze hihi ... :wink: napewno sie spotkamy <lol> :offtopic: :icon_exclaim: :banghead: :icon_razz: ;) :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem wieczorkiem i zupełnie mnie zagieło spodziewałem sie czegoś jak festyn czy mały zlocik a to super fajna spora impeza za rok planuje siedziec tam przynajmniej od piatku motocyklistów było naprawde sporo i to nie tylko na wojskowych sprzetach ale masa scigów cruiserów itp.klimat imprezy jest zupełnie swierzy inny taki troche militarystyczno - woodstockowy, bardzo mi odpowiada, gdyz ostatnio troche typowy schemat zlotu motocyklowego niczym mnie nie zaskakuje . Szczerze polecam ta impreze wszystkim za super klimat darmowy wlot i koncercik PERFEKTU. :icon_twisted: :icon_arrow: :icon_arrow: ;)

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...