Skocz do zawartości

POZNAŃ-SZAMOTUŁY DOM DZIECKA


radek320
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

DO Norbiego---- powiadom kogo trzeba w radiu S o naszej akcji moze sie zainteresuja

 

pozdro i do zobaczenia w sobote

 

mowisz masz ze mna jak z dzieckiem :biggrin: bede o 14.30

i mam jeszcze propozycje sadzac po frekwencji to jak po 3 zł zbierzemy na słodycze to dzieciaki dwa tygodnie beda sie cieszyc...ok?? ale to na stadionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam jeszcze propozycje sadzac po frekwencji to jak po 3 zł zbierzemy na słodycze to dzieciaki dwa tygodnie beda sie cieszyc...ok?? ale to na stadionie

 

A na kiełbachy nie zbieramy?? Miało chyba być po 5 zł a słodycze o swoją drogą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moge potwierdzic to, ze jutro jade z Wami!!!! :D Niestety miałem rozne przygody przez ktore nie wiedziałem czy pojade do Szamouł miedzy innymi kleknoł mi sprzet :) a o innych nie bede wspominał bo szkoda pisać.Sprzeta załatwiłem zastępczego wiec jutro około 15;30 jestem na B.

 

 

Pozdrawiam i dozobaczyska jutro.

 

Ps. Fajnie ze wspomna o nas w radiu :buttrock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego! Z Opalenicy prawdopodobnie nie przyjadę tylko ja.

Pozdrawiam

 

Do soboty

 

Hil

 

 

Witam..

 

Hil,

no właśnie, o której wyjeżdżacie i od kogo? to się przyłączymy i pojedziem razem, zawsze raźniej :buttrock: :)/. pozdr

Edytowane przez krzychuu_ktm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i po kolejnej zajebistej imprezie:)

Co tu duzo pisac było zajebiście - Wszyscy sie dobrze bawili :crossy:

 

DZIĘKI DZIECIAKI :wink: :wink: :wink: :wink: :P :D

 

Ps. Jestem wydygany jazdą na tej 'wąsko torówce' - to nie sprzet dla mnie bo na nim to jeżdżą sami twardziele :crossy: --- dobra spadam po piwko :crossy:

 

 

Wam tez wszystkim dzięki za kolejny udany wspolny wypad :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nic Kris, a linka :crossy:

 

zajebiscie sie jechalo, dzieciaki mialy frajde, kielbaski byly pyszne,

potem jakos zgubilem sie na miescie, ruszylem do przodu, patrze w lusterko a tam nikogo nie ma :crossy: ale jakos dotarlem do domu caly i zdrowy :P

 

dziekuje koledze na kawie ZX6R ktory zatrzymal sie gdy skonczylo mi sie paliwo i musialem sie na rezerwe przestawic, oraz krisowi i zgierowi ktorzy wychamowali jakies kilkanascie metrow dalej

 

trzeba organizowac wiecej takich wypadow

 

 

niby Suzi na pojemnosc 400 cm3 a ciela jak opetana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem foty te co robiłem i coś tam by sie znalazło dla kazdego :D Mam nadzieje że bede miał jutro czas i je wrzuce na jakis serwerek:)

 

 

WYPAD BYŁ SUPEEERRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Edytowane przez lisek1221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...