Skocz do zawartości

Kask


Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

No kto jest wytrwały i szuka ten znajdzie i ma :)

Od prawie dwoch lat poluje i zbierałem na xr-1000 jest to rewelacyny kask-testowalem duzo i studiowalem wiele na temat kaskow. Wreszcie jak uzbieralem i szukalem atrakcyjnej ceny trafilem na x-spirita w cenie xr na allegro, nowy tylko bez pudla i pokrowca. Jest rewalacyjny tylko jak na klimatyzowany kask przystalo glosny i o wiele glosniejszy od xr, ale zatyczki za 3zł i problem z glowy (bardziej z uszu) :crossy: :crossy:

 

Jezeli moge polecic to jesli nie scigasz sie na torze to jak najbardziej polecam xr-1000 na pewno jest cichszy od x-spirita i tak samo swietnie lezy, a jezeli masz troche mniej kaski to raid ma to samo wnetrze jak xr i jest jeszcze bardziej cichy (mniej nawiewu bardziej wytłumiony) tylko ze ma gorsza wentylacje. xr i raid te same kaski tylko inaczej rozbudowany system wentylacji a xr ma swoja renowe i ladniej wygloda.

 

Ja polecam xr a ze okazyjnie mi sie trafil x-spirit to wcale nie narzekam :)

Znalazlem kolesia ktory ma xr nowiutkie przywiezione ze szwecji chyba po 1400zl pewnie 50 dych stargujesz wyslal mi zdjecie nowego culltasa rozmiar M jak ktos by chcial namiar niech da znac ja juz kilka dni temu jestem bardzo szczesliwym posiadaczem x-spirita :banghead:

 

Shoei to shoei wile sie naczytalem i szacun jak byk :(

Edytowane przez kakanogaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SHOEIa i dokupiłem "whisper stripa". Dzięki temu w kasku panuje względna cisza nawet powyżej 200km/h. A co do samej firmy SHOEI będąc na targach w W-wie na stoisku SHOEI gratis wymienili zawiasy, wyczyścili i wyregulowali kask a wszystko za free. To chyba świadczy o firmie...

Edytowane przez Maciek PO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...