Skocz do zawartości

Zdałem


Bacher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podepne sie pod temat :biggrin: Wrasnie wrocilem z WORDA z zdanym egzaminem na prawko A1 :evil: Wszystko poszlo bardzo gladko tylko nie mozna sie za bardzo stresowac:) Pozdrowka :evil::D

Gratuluję :flesje:

A gdzie zdawałeś - w Tychach?

 

Stres bardzo przeszkadza...ale jak umiesz jeździć to i tak zdasz :D Ja byłem w dobrej sytuacji bo wiedziałem czego się spodziewać (1,5 roku temu zdawałem B), a po maturze taki stres to i tak żaden stres :clap: Hehe, bałem się tylko, że nie zdążę na egzamin - przez remonty na drodze Oświęcim-Tychy musiałem miejscami ponad dwukrotnie przekraczać prędkość...na szczęście udało się dojechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do egzaminu.

Ja juz kurs mam za soba. Ale sie troche boje bo

Na kursie jezdzilem na jakims Jinheng czy jakos tak dokladniej na 125 a na egzaminie jest ten sam motor tyle ze 150.

Osemke cwiczylem (moze z 1 h przez caly kurs) na 2 biegu i od poczatku nie mielalem zadnego problemu nawet kilka razy przytarlem podnuzkiem (nie bylo to bezpieczne bo podnuzki nie skladaly sie tak jak powinny wiec tego unikalem).

Moje obawy wynikaja z tego ze kilku ludzi mowilo mi ze na tym jinghengu 150 nie zrobie osemki na 2 biegu bo on wtedy jedzie za szybko.

Jexdzil ktos moze na tym jinghengu 150 po osemce na 2 biegu?? Poprostu sie przyzwyczailem do 2 bo nie lubie jak mi moto szarpie na 1 biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...