Skocz do zawartości

yz cr crm rm kx kdx itp


Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze nie jest to dobry pomysł hard crossem do szkoły:D A dyrektorka bedzie sie czepiała pewnie dzien w dzien ja jezdziłem zwykłym 125 i sie w szkole czepiali:(Jak im Huską podjade z pustym wydechem to moze przestanie sie czepiac:D

 

 

Masz Husqvarna TE 610 i 16 lat :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nie jest to dobry pomysł hard crossem do szkoły:D A dyrektorka bedzie sie czepiała pewnie dzien w dzien ja jezdziłem zwykłym 125 i sie w szkole czepiali:(Jak im Huską podjade z pustym wydechem to moze przestanie sie czepiac:D

 

z dyrektorem absolutnie nie bedzie problemu powiem wiecej mamy specjalny parking na motory z kamerą!! chodze do samochodowki

Edytowane przez gumbal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee no to zajebi**** macie parking z kamerkoa cos wspannialego jak bys chcial to bede mial na sprzedaz mojego ktm lc2 125 96 r ma powymieniane plastiki na nowe jest po regeneracji zawieszenia i takie tam i ma nowy naped jest z mozliwoscia rejestracji na a1 ma okolo 32 koni i wazy +/- 98-105 kg nie wiem dokladnie bardzo fajnie sie prowadzi tylko na przyszly sezon bedzie do wymiany tloczek :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee no to zajebi**** macie parking z kamerkoa cos wspannialego jak bys chcial to bede mial na sprzedaz mojego ktm lc2 125 96 r ma powymieniane plastiki na nowe jest po regeneracji zawieszenia i takie tam i ma nowy naped jest z mozliwoscia rejestracji na a1 ma okolo 32 koni i wazy +/- 98-105 kg nie wiem dokladnie bardzo fajnie sie prowadzi tylko na przyszly sezon bedzie do wymiany tloczek :icon_exclaim:

te KTM o którym piszesz maja ten sam silnik co DT LC2 :-) a ono nie ma 32KM :icon_question: ale to taka mała dygresja poza tematem. pozdr!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do konca jest ten sam silnik bo dt 125 ma gaznik mikuni a w ktm lc2 125 jest dellotro i jest jeszcze pare takich malych zeczy ktore robia tak ze ktm lc2 m1 30-31 koni a dt 125 ma 24-26 koni zalezy od rocznika a poza tym ma duzo lepsze zawieszenie niz dt !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...