Skocz do zawartości

zamiana z pół syntetyka na full syntetyk


premislauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz trochę odwrócę pytanie.

 

Ilu z Was wypłukało ten nagar a ilu o tym tylko czytało czy też słyszało?

Dobre pytanie ;) jeszcze nigdy nie maiałem przpadku ze zatarłem moto a jeżdze na różnych olejeach simsonem rok jeździłem na mixolu/luxie potem orlenowski półsyntetyk a jak nie było pod reka mixolu to sie od kosiarki brało syntetyka husqwarny....i co i nic simson chodził zaden nagar nic po 12 tys rozebrałem go do remontu nagaru pełno było mimo ze na syntetyku jeździłem

A co mieszania olejów to ja mieszam w suzuki najpierw miałem castrol syntetyk póxniej wlałem JB geman oil półsytnetyk a później full syntetyk huski a suczka nadal chodzi a ma 25 tys bez remontu

tak samo ze skuterem jak go kupiłem to w dozowniku był olej koloru mixolu możśe mixol wyjeździłem go do końca i włałem półsyntetyk i chodzi....... a ma 27 tys

Widać nie dbacie i sie na znacie że sie zacierają wam sprzety

Czytałem że ktos zatarł CZ 175 jak można taki motor zatrzeć :flesje: ;) dla mnie skandal takimi gratami to sie "prawie" bez oleju jeździło jesze na przepalonym albo jakims mineralnym od ciagnika

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...