Skocz do zawartości

zlot nad morzem w Niechorzu


pognia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebiscie, że kontynuujecie End OF Summer Party. Impreza rok temu w Sławnie była rewelacyjna. Mam nadzieje, że tak samo będzie w Niechprzu. Jade na bank. Pytanie, czy zbiera sie jakas ekipa z okolic Słupska lub Koszalina. Z chęcią dołączę. Dajcie znac na forum.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadą OUTLAWS MC :P :clap: :clap: i nie zrzeszone grupy. :) :) :) :)

 

 

no beda KARDANOWCY ,de'ROKER, CRUISERY, GRYFICI, moze FAKERSI, no jeszcze sami nie wiedza jak sie zwa TEZ BEDA :)

ALE BEDZIE JAZDA-OJ BEDZIE SIE DZIAŁO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no beda KARDANOWCY ,de'ROKER, CRUISERY, GRYFICI, moze FAKERSI, no jeszcze sami nie wiedza jak sie zwa TEZ BEDA :)

ALE BEDZIE JAZDA-OJ BEDZIE SIE DZIAŁO :)

Fajnie że jadą te KLUBY :) :P :: : ale Jankowi152 chodziło :) :i: : o ekipę z okolic Słupska-Koszalina :) :) :: : A OUTLAWS MC są w Slupsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jadą te KLUBY :) :P :: : ale Jankowi152 chodziło :) :i: : o ekipę z okolic Słupska-Koszalina :) :) :: : A OUTLAWS MC są w Slupsku.

Oczywiscie bedzie w duzej grupie Zachodniopomorska Grupa Motocykli Ciezkich bo Niechorze jest to czego nam na pozegnanie lata potrzeba ( JODU).

 

no beda KARDANOWCY ,de'ROKER, CRUISERY, GRYFICI, moze FAKERSI, no jeszcze sami nie wiedza jak sie zwa TEZ BEDA :)

ALE BEDZIE JAZDA-OJ BEDZIE SIE DZIAŁO :)

General nie zapominaj o licznej Zachodniopomorskiej Grupie Motocykli Ciezkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE LICZA SIE NAZWY WAZNY JEST KLIMAT I DOBRA ZABAWA :)

My z Zachodniopomorskiego zawsze się dobrze bawimy, u nas nikt do nikogo nie strzela i nikt nie dźga nożem :) , wszyscy są OK. i na pewno będzie udana impreza jak zawsze . :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie słodzicie chłopaki :biggrin: :icon_eek: . Ale racja jest taka ze liczy się zabawa i klimat :icon_razz: pozdrowienia i do zobaczenia tam !

Wiem że liczy się klimat i dobra zabawa :bigrazz: :clap: A My to się SAMSUNG chyba poznali w GARNCARSKIM BRODZIE :icon_idea: .W niechorzu się okarze czy się myle.I stawiam VTX 1800 r że wyjadą :biggrin: zmiasta A do niechozra. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniach 25-27 sierpnia w Niechorzu, koło Rewala odbędzie się zlot otwarty, dla wszystkich motocyklistów i miłośników motocykli. Wjazd jedyne 25 złotych. W programie moc atrakcji, najweselsze konkurencje, miłe panie i świetne kapele. Na scenie wystąpi między innymi Maciej Silski, gwiazda programu Idol. Teren zlotu przylega do nadmorskij plaży.

Więcej informacji www.outlawsmc.pl tel 0 511 26 86 10 lub 694 03 68 34

myśle że będzie ok nie mam planów na wyjazd gdzie indziej więc NIECHORZE pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że liczy się klimat i dobra zabawa :bigrazz: :clap: A My to się SAMSUNG chyba poznali w GARNCARSKIM BRODZIE :icon_idea: .W niechorzu się okarze czy się myle.I stawiam VTX 1800 r że wyjadą :biggrin: zmiasta A do niechozra. :wink:

 

 

 

Green nie mam pojęcia kim mozesz byc ale w garncarskim brodzie byłam :icon_eek: Ujawnij sie w Niechorzu :biggrin: :bigrazz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green nie mam pojęcia kim mozesz byc ale w garncarskim brodzie byłam :banghead: Ujawnij sie w Niechorzu :D :D :icon_arrow:

Cz ctyuję BUK MIĘ STWORZYŁ SZATAN WYCHOWAŁ . Jak tak to Ciebię znajdę. :icon_twisted: :icon_arrow: :icon_arrow:

 

Jak się mylę to i tak wiem ;) i cię sam zagadam.(daj znać czy dobry cytat) pzdr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...