Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki powiew wiosny.

U mnie pojawił się taki problemik, że sprzęt odpala na ssaniu nie na wszystkich garach, dopiero po kilkudzisięciu sekundach i cofnięciu ssania pojawiają się zapłony na reszcie, a nagrzany sprzęt pracuje ładniutko na wszystkich cylindrach. Głowny podejrzany - syf z biokomponentów w gaźnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją dzisiaj odpaliłem i nie usłyszałem żadnych niepokojących dźwięków ani syczenia z okolicy gaźników. Chyba że wydechy Cobry je zagłuszają :biggrin:

 



Czy u was na wolnych obrotach słychać delikatne syknięcia przy gaźnikach ?

Silnik równo pracuje i nie chce mi sie wierzyć,ze gdzieś może ciągnąć fałszywe powietrze

 

Na stronie valkyriepoland.pl powinieneś znaleźć odpowiedź. Są tam opisane niedomagania i dźwięki które wydobywa Valkyrie

Edytowane przez ktm990adventurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was na wolnych obrotach słychać delikatne syknięcia przy gaźnikach ?

Silnik równo pracuje i nie chce mi sie wierzyć,ze gdzieś może ciągnąć fałszywe powietrze

6. Świstać lub gwizdać moŜe równieŜ sam silnik. Zbyt mocno dociśnięte napinacze plus rezonans
pokrywy mechanizmu, uszkodzone łoŜysko alternatora (dźwięk z lewej strony silnika) to częste
powody słyszanych dźwięków. Dźwięk „upuszczania powietrza” moŜe być wynikiem uszkodzenia
przewodów gumowych w okolicy zbiornika paliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was na wolnych obrotach słychać delikatne syknięcia przy gaźnikach ?

Silnik równo pracuje i nie chce mi sie wierzyć,ze gdzieś może ciągnąć fałszywe powietrze

Tu możesz poczytać:

 

http://www.valkyrie.com.pl/Czeste_niedomagania_i_dziwne_dzwieki.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6. Świstać lub gwizdać moŜe równieŜ sam silnik. Zbyt mocno dociśnięte napinacze plus rezonans
pokrywy mechanizmu, uszkodzone łoŜysko alternatora (dźwięk z lewej strony silnika) to częste
powody słyszanych dźwięków. Dźwięk „upuszczania powietrza” moŜe być wynikiem uszkodzenia
przewodów gumowych w okolicy zbiornika paliwa.

 

 

 

 

Widzę że chodzimy po tym samym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ożywienie jest coraz większe. Maszyny już po rozruchach....... Czy ktoś się zastanawiał nad ewentualnym - mini- zlocie gdzieś w kraju? Może macie jakieś propozycje? No i najważniejsze ilu by było chętnych na takie spotkanie.

 

Dajcie znać

Edytowane przez Brovar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wyciągłem i rozebrałem gazniki

 

atodw4.jpg

 

 

było w nich po tej stronie co nie paliła sporo osadu na dyszach i i mazi

 

2lv0ait.jpg

 

wyczyściłem i poskładałem -co zajęło mi kilka godzin i browarów :)

219wd1j.jpg

 

zmontowałm zpowrotem na miejsce -najwięcej problemów miałem z obudowa filtra powietrza -nie wdzięczne ustrojstwo

 

9hngpe.jpg

 

 

jutro próba !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm , ja jeszcze mam w planach wyjazd na narty na tydzień a wy już sprzęt odpalacie :) , mój stoi spokojnie w garażu przykryty ( nawet aku nie wypiąłem na zimę ) nie odpalany od listopada , nawet oleju ani filtra jeszcze nie kupilem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valec pali równo i ładnie sie wkręca na obroty -jestem z siebie dumny msn-wink.gif
nie ma to jak samemu cos zrobić thumbup.gif
Obecnie poskaładałem moto wykonałem kilka poprawek kosmetycznych , częsciowo wypucowałem -jest PIĘKNY thumbup.gif
W sobote prawdopodobnie odbiore przedni błotnik od lakiernika i mam nadzieje że pogoda bedzia w miare ładna a wtedy zalicze pierwszą przejażdżke Valkyrią naughty.gif
_________________



Dzisiaj zaliczyłem pierwszy kilometr :) do okoła mojego osiedla , pretekst : pojechałem do brata przymierzyć buty motocyklowe na grubym obitym blachom spodzie i sprawdzić czy da sie zmieniac biegi ...., niestety nie sa zbyt wygodne jeśli nie ma sie podestów (obcas przeszkadza )

ale za to przejażdżka ..... :) cos pięknego

Na dzień dzisiejszy wygląda tak :

 

ohk3l5.jpg

Edytowane przez zajcow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...