Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tor w Piątkowisku to własność prywatna, ale nie trzeba płacić za wjazd. Co do motocykla to Ci nic nie doradze, bo nie widziałem go na oczy.

 

Jak coś to około godz. 14 będziemy na Piątkowisku właśnie. Srebrne Ducato :bigrazz:

 

ZAPRASZAM! TO JEST ROZKAZ :wink:

----------------------

 

 

Pojeździliśmy, pojeździliśmy i to całkiem sporo. W koncu nauczylem sie porzeskakiwać dużą hope :bigrazz: Było wypaśnie, później jakieś fotki wrzucę jak dam rade...

 

P.S. Temat nam przenieśli jakby ktoś nie zauważył. :wink:

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (Czyżeminek) czesto widuje ednurowcow, ale takze amatorow predkosci na okolicznych prostych, 2 lata temu podajze jeden wyrznal w kapliczke dosyc porzadnie, strasznie to wygaldalo. Na zwirowni niema problemu z jezdzieniem, nigdy niemialem zadnych problemow a jedze tam bardo czesto swoim poczciwym simakiem:P Okoliczne lasy i drozki dzialkowe przy Pabianicach tez eleganckie tereny. W weekendy tez niema problemow z dzialkowiczami, jechalem raz z kumpelm to jeden mi nawet pomogl, wspomogl kumpal sznurkiem i jako tako odcholowalem go. Niedaleko jest fajny lasek miedy Rydzynami a Prawda no i miedyz Wola a P-ce. Ogolnie przyjazna okolica, zreszta wiadomo ''jak sie niema co sie lubi, to sie lubi co sie ma'':icon_question:

 

Pozdro

Edytowane przez Obarzaneq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś jeździłem po żwirowni w Czyżeminku, bo mam dość blisko, ale jednak Piątkowisko bardziej mi przypadło do gustu, może dlatego że w Czyżeminku nie jest wyjeżdżone. Pamiętam jak pojechaliśmy kiedyś wiekszą grupką tam, to kolega na quadzie ("Teodor") dachował, a inny kolega ("Seweryn") jako jedyny podjeżdżał pod boczne ścianki.

 

Wakacje coraz bliżej, ja jestem w środku remontu moto, tylko teraz nowe części, poskładać i jazda na Piątkowisko!

 

P.S.: Widzę że jak temat przeniesiony to mało ludzi tu zagląda, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Szykujemy się na jazdę w sobotę od rana. Mam nadzieję, że moto złożę do tego czasu :flesje:

 

TEMAT UMIERA :D

Wreszcie znalazlem ten temat wczesniej byl na enduro\cross.Kiedy teraz bedziecie jezdzic chcialym zobaczyc jak jezdzicie i przyjechac z nowym sprzetem i cos sie od was nauczyc.najgorsze jest to ze teraz mam zlamana noge :buttrock: i nie moge skakac ale po lesie zapie*dalam bez problemu. :icon_twisted:

 

 

P.S.: gdzie jeszcze sa jakies tory w okolicy: piatkowisko, strykow.................

Edytowane przez mati kmx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazlem ten temat wczesniej byl na enduro\cross.Kiedy teraz bedziecie jezdzic chcialym zobaczyc jak jezdzicie i przyjechac z nowym sprzetem i cos sie od was nauczyc.najgorsze jest to ze teraz mam zlamana noge :biggrin: i nie moge skakac ale po lesie zapie*dalam bez problemu. :biggrin:

P.S.: gdzie jeszcze sa jakies tory w okolicy: piatkowisko, strykow.................

 

 

Łaskowice :

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=51,71058&ec=19...WYBRANY%20PUNKT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainteresowany jestem ja...na rydwan... tylko ze na moto czekam, a dokładnie na wodziki od zmiany biegów. Z Liberty się nie potrafie porozumieć.

Jakby tak dzisiaj troszke poszaleć w piachu albo w błocku? Znajdą się chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich :) Wybiera sie ktos jutro na Piątkowisko :) Jutro jade tam poraz drugi (pierwszy raz bylem w niedziele i strasznie mi sie spodobalo ;) ) fajnie by bylo jakby ktos byl bo chcialbym sie czegos nauczyc od kogos co dobrze smiga :bigrazz:

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :icon_exclaim: Wybiera sie ktos jutro na Piątkowisko :banghead: Jutro jade tam poraz drugi (pierwszy raz bylem w niedziele i strasznie mi sie spodobalo :bigrazz: ) fajnie by bylo jakby ktos byl bo chcialbym sie czegos nauczyc od kogos co dobrze smiga :cool:

pozdro :biggrin:

 

Jakbyś miał ochote jutro pośmigać, to będziemy na żwirowni na Łaskowicach około godzinki 13:00. Wpadniesz?

 

A ogolnie to zapraszam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...