Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chętni z okolic, zapraszam na budowę toru który własnie skończyła mi kopać kopara, jest to na łące za Gillette, prywatny teren, narazie jest wytyczony tor, pare muld, rów, ale trzeba przejechać i uformować motocyklami i quadami aby można było jeździć,

 

planowana ustawka na niedziele ok 12. przy gillette spotkanie.

 

 

 

Witam możesz podać lokazlizacje dokladną toru ... na mapa.szukacz.pl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie znajdzie niestety :banghead:

 

to jest w szczerym polu przy ulicy Kościelnej w Konstantynowie, na plecach Gillette( tzn jadac za Gillette w stronę Łódzkiej po lewej stronie są dwie budowy, miedzy nimi jest polna droga, w nią w lewo ok 300 metrów i w prawo, cały czas będzie droga polna, od skrętu jakieś 300 metrów i wjazd w pole w prawo i do końca) nie da się wytłumaczyć sorka :bigrazz:

 

w sobotę ok 13 ustawiamy się na jazde ( na plecach Gillette spotkanie) z resztą będzie słychać nas bo to w lini prostej od Gillette ok 300 metrów

 

w niedziele ok 12 śmigamy

 

 

narazie to tylko przejechała tam kopara i wytyczyła trasę, to nie Będzie Piątkowisko ale da się ładnie pośmigać, teren prywatny więc nic nikomu nie zrobią, trzeba teraz przejechać motocyklami i ubić tor a później się zobaczy,

 

 

jak ktoś będzie chciał i nie trafi to esa napiszcie napewno odpisze, pozdro

 

jak coś to kom 696285072 Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie znajdzie niestety :icon_eek:

 

to jest w szczerym polu przy ulicy Kościelnej w Konstantynowie, na plecach Gillette( tzn jadac za Gillette w stronę Łódzkiej po lewej stronie są dwie budowy, miedzy nimi jest polna droga, w nią w lewo ok 300 metrów i w prawo, cały czas będzie droga polna, od skrętu jakieś 300 metrów i wjazd w pole w prawo i do końca) nie da się wytłumaczyć sorka :biggrin:

 

w sobotę ok 13 ustawiamy się na jazde ( na plecach Gillette spotkanie) z resztą będzie słychać nas bo to w lini prostej od Gillette ok 300 metrów

 

w niedziele ok 12 śmigamy

narazie to tylko przejechała tam kopara i wytyczyła trasę, to nie Będzie Piątkowisko ale da się ładnie pośmigać, teren prywatny więc nic nikomu nie zrobią, trzeba teraz przejechać motocyklami i ubić tor a później się zobaczy,

jak ktoś będzie chciał i nie trafi to esa napiszcie napewno odpisze, pozdro

 

jak coś to kom 696285072 Maciek

 

spoko z chęcią wpadnę i kogoś jeszcze zabiorę.. jeżeli można oczywiście a tak nawiasem na motocyklu raczej sam wymierzasz chyba sobie drogę a nie jedziesz po wyznaczonych szlakach xD dlatego chciałem lokalizacje na mapie to bym sam się pomęczył żeby dojechać było by ciekawiej ale ok będziemy pod gillete w sobote albo w niedziele nie czekajcie na nas jeżeli będziemy to wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, jak traficie to mozecie jeździć do upadłego,

 

a kopara musiała tam przejechac bo było straszne trawsko, a teraz jest lepiej ale trzeba przejechać troszkę na motocyklach,

 

w sobote bedziemy tam ok 13

niedziela ok 12

 

weź sobie w necie mapę konstantynowa Łódzkiego i sprawdź na mapie

 

za Gillette w ulicę Langiewicza w lewo ( polna droga między budowami)......

później za ok 400 metrów w prawo w ul Łąkową tez polna..po ok 400 metrach....bedzie widac mostek

60 metrów przed mostkiem w prawo w pole......

prosto ok 200 metrów i jestescie na miejscu, bedzie widac że kopara tam jeździła, po lewej będzie widać szkołe podstawową ( jasny budynek, kolorowe kółka) to prosto za tą szkołą jest tor ale przed mostkiem od strony Gillette, pozdro

 

 

można jeździć na szerokość toru aż do rzeki, jak traficie to możecie swoje ścieżki taż zrobić, to mój teren więc do boju:) tylko muldy( górki) trzeba najpierw ubić kołami żeby ich od razu nie rozwalić,

 

 

troche nakręciłem ale dacie rade

 

UWAGA

 

od ulicy Łąkowej są powieszone na drzewach żółte taśmy az do toru, nie sposób ich nie zobaczyć,

 

jak chcecie to zapraszam w sobote ok 12.30 na ulice ŁÓDZKĄ 150 róg BOCZNEJ ( serwis samochodów ToMaR) stąd wyjeżdżamy, będzie łatwiej,

Edytowane przez motorbiker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, jak traficie to mozecie jeździć do upadłego,

 

a kopara musiała tam przejechac bo było straszne trawsko, a teraz jest lepiej ale trzeba przejechać troszkę na motocyklach,

 

w sobote bedziemy tam ok 13

niedziela ok 12

 

weź sobie w necie mapę konstantynowa Łódzkiego i sprawdź na mapie

 

za Gillette w ulicę Langiewicza w lewo ( polna droga między budowami)......

później za ok 400 metrów w prawo w ul Łąkową tez polna..po ok 400 metrach....bedzie widac mostek

60 metrów przed mostkiem w prawo w pole......

prosto ok 200 metrów i jestescie na miejscu, bedzie widac że kopara tam jeździła, po lewej będzie widać szkołe podstawową ( jasny budynek, kolorowe kółka) to prosto za tą szkołą jest tor ale przed mostkiem od strony Gillette, pozdro

można jeździć na szerokość toru aż do rzeki, jak traficie to możecie swoje ścieżki taż zrobić, to mój teren więc do boju:) tylko muldy( górki) trzeba najpierw ubić kołami żeby ich od razu nie rozwalić,

troche nakręciłem ale dacie rade

 

UWAGA

 

od ulicy Łąkowej są powieszone na drzewach żółte taśmy az do toru, nie sposób ich nie zobaczyć,

 

jak chcecie to zapraszam w sobote ok 12.30 na ulice ŁÓDZKĄ 150 róg BOCZNEJ ( serwis samochodów ToMaR) stąd wyjeżdżamy, będzie łatwiej,

Spoko jakos sie trafi a duzo osób bedzie ?? hehe :icon_rolleyes: :crossy: :flesje: a jak duzy jest tor ?? a no i jeszcze pytanie czy nikt nie bedzie sie zucał to znaczy np dzonił po Policje itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor nie jest sam w sobie duży, ale nie jest mały:) dodatkowo z Białymi chcemy poza torem zrobic bandy na łące. Tor formowany jest z myslą o treningach bardziej technicznych, typu zakręty, bandy, pare skoków, przejazd przez opony itp

 

będzie nie wiem czy znasz, Biały młody, BQ, Kuba Smyczek, ja, mój brat, i jeszcze pare motocykli ale nie znam ludzi,

 

policja sie nie ma czego czepiać bo to teren prywatny i na zadupiu strasznym, szczere pole,

 

tel mój 696 285 072

 

tylko Panowie proszę jakbyście byli przed nami nie rozjeżdzać toru od razu tylko najpierw zrobić pare najazdów na "muldy" co by je utwardzić kołami, kopara uformowała najazdy ale je trzeba utwardzić, chyba wiecie o co chodzi:) ja dzisiaj jeszcze jade tam pare opon wkopać,

 

dobrze by było jakbyśmy się tam trafili razem ok 13, my wyjeżdzamy ok 12.45 i bedziemy w miarę równo na 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że będzie fajnie tylko musimy najpierw poświęcić chwilke na utwardzenie górek, później przejechać tor kilka razy jeden za drugim i bedzie git.

 

 

jak bedziecie przed nami to możecie zakręty przeorać na całym torze ( szlak jest wytyczony koparką), bo ja chce być osobiście przy formowaniu górek:) sorka ale chce żeby to było zrobione raz na jutro bez poprawek:)

do zobaczenia jutro o 13, pozdro

Edytowane przez motorbiker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor nie jest sam w sobie duży, ale nie jest mały:) dodatkowo z Białymi chcemy poza torem zrobic bandy na łące. Tor formowany jest z myslą o treningach bardziej technicznych, typu zakręty, bandy, pare skoków, przejazd przez opony itp

 

będzie nie wiem czy znasz, Biały młody, BQ, Kuba Smyczek, ja, mój brat, i jeszcze pare motocykli ale nie znam ludzi,

 

policja sie nie ma czego czepiać bo to teren prywatny i na zadupiu strasznym, szczere pole,

 

tel mój 696 285 072

 

tylko Panowie proszę jakbyście byli przed nami nie rozjeżdzać toru od razu tylko najpierw zrobić pare najazdów na "muldy" co by je utwardzić kołami, kopara uformowała najazdy ale je trzeba utwardzić, chyba wiecie o co chodzi:) ja dzisiaj jeszcze jade tam pare opon wkopać,

 

dobrze by było jakbyśmy się tam trafili razem ok 13, my wyjeżdzamy ok 12.45 i bedziemy w miarę równo na 13.

Spoko spoko ja z białym sie ju umówiłem wiec bedziemy pewnie tak jak wy ;)

 

hehe ja mam kiepskie opony xD xD ale zobaczymy powinno być fajnie po za tym ciekawi mnie jak to zrobiliście

bo sam się przymierzam tak samo do zrobienia czegoś u siebie na posesji

hehehe chcesz mamusi rozkopac ogrudek za domem hehe chyba by cie wykastrowała i wydziedziczyła hehe

 

ja myśle że będzie fajnie tylko musimy najpierw poświęcić chwilke na utwardzenie górek, później przejechać tor kilka razy jeden za drugim i bedzie git.

jak bedziecie przed nami to możecie zakręty przeorać na całym torze ( szlak jest wytyczony koparką), bo ja chce być osobiście przy formowaniu górek:) sorka ale chce żeby to było zrobione raz na jutro bez poprawek:)

do zobaczenia jutro o 13, pozdro

ok ok bedziemy bedziemy napewno bedzie fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, myślałem że na "torze" lepiej można pośmigać ale cóż:)

 

dupa,

 

ale później się odłączyłem od was i wróciłem na "tor" i jeździłem ja, brachol, tata mój, kumpel i nawet quadem się wbił i nie było tak strasznie,

 

ja tam będe sobie śmigał na treningi rąk <lol2> bo te zakręty to bajka:P

 

 

 

jutro my jeździmy na "torze" ok 12 bo muszę troszke pokombinowac z tymi bandami i całością terenu,

 

jak ktoś chce to zapraszam

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...