Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troszke się spoźniliśmy, bo dojechaliśmy na 12, ale i tak nikogo oprócz mnie, Czarczi'ego, Siary_1990 i jeszcze trzech kolegów z którymi przyjechaliśmy nie bylo. A szkoda, ostro poszalałem i sprzęta nowego przetestowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżę troszkę temat ogłoszeniem:

 

10.06.2007r. zapraszam wszystkich enduro/cross maniaków z Łodzi, okolic i nie tylko :) na tor w Piątkowisku. Planujemy być tam na godz. 10:00, ale jak znam życie to będzie to godz. 11:00. Osoby lubiące robić fotki zapraszamy z aparatami foto ;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś zbiórkę w Łódzi? bo bym chętnie pojechał ale szczerze nie wiem jak tam dojechać...kiedyś miałem pojechać z grupą ale poszedł w cholere mi wał i nic z tego nie wyszło...albo może ktoś opisze jak tam dojechać z lublinka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge poprowadzic :) grupe z lodzi mozemy sie umowic na lublinku przy starym terminalu albo kolo liberty motors , wszystkich chetnych zapraszm jesli znajdzie sie wiecej osob to zaczniemy ustalac godzine i gdzie dokladnie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy lubią zapie**alać jak mają czym :biggrin: Może jeszcze tak dla przyjemności byśmy sobie do Łasku podskoczyli "po drodze". Bartek, Ty znasz drogę wszędzie polami, więc z dojazdem nie będzie problemu. Ja już tylko na tłok czekam i dzida!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lux :banghead: Ja też na tłok czekam i dzida...tylko ze u mnie to jest raczej nieco mniej niz u was....i ja zapie**alam wolniej niż koledzy co wynika z mniejszego motorka ;P ok to jaki termin panowie? Następny weekend? (do tego czasu moja Yamaszka powinna już być jeżdżąca i wstępnie dotarta ( czyli jakieś 150km powinna mieć))

 

A tak swoją drogą kto tu nie lubi zapie**alać ;P :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej napisałem, że najlepiej 10.06 (niedziela) tak sie z wszystkimi umawiałem. Bo za tydzień to ja niestety jade na bazar do Warszawy, na dwa dni :P A mam taką ochotę pojeździć, że to bania mała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...