Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do Łodzi mam kawałek drogi :icon_exclaim: Ale jeśli kiedyś ktoś z was będzie jechał na zwały kopalniane, na Górę Kemieńsk to dajcie znać. :icon_exclaim:

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "dziurze" już nie można jeździć ? myślałem że to teren księdza który go udostępnił terenowcom , szkoda :(

 

No właśnie nie wiadomo czy na pewno, ale takie coś słyszałem. Kiedy moto kupujesz :) ???

Widze że można sie umówić na przyszłą sobotę (19.05.2007r) na Łaskowice koło "śmieciówy" albo ewentualnie na Piątkowisko. :) :bigrazz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wcześniej niż pod koniec czerwca to nie kupie, prawe 2 tys wsadziłem w auto żeby jeździło :/

 

a z tego co wiem to i tak nie jezdzi, wiec pieniadze wyrzucone w błoto. a tak to by byly 2 tys do moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Łodzi mam kawałek drogi :) Ale jeśli kiedyś ktoś z was będzie jechał na zwały kopalniane, na Górę Kemieńsk to dajcie znać. :P

 

Pozdrawiam Michał

 

 

właśnie .... jak bylem na desce w Kamińsku widziałem ze stała jakaś honda ...... i później jak się połamałem to się dowiedziałem od sanitariusza żę to jego :lapad: heh opowiadaj gdzie tam jeździcie ?? .. są jakieś fajne tereny ?? może jakieś fotki masz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis bylem razem z djsolo na piatkowisku, chlopkakow bylo co nie miara , motocykli tez no i pojezdzilem na paru i sie zakochalem (wr 426f) taka sama imprezka bedzie w przyszla sobote (19,05,07) wiec wszystkich serdecznie zapraszam

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chłopaki a kiedy wpadniecie do Łasku na żwirownie bo niedługo to ją rozkopią w piz...u niestety ja motorek sprzedałem bo musiałem też autko zrobić i teraz nie mam czym simigać zbieram na LC4 adventure ale wcześniej chce kupić CR250 a co do kamieńska to mam pewne plany co do roweru hehe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chłopaki a kiedy wpadniecie do Łasku na żwirownie bo niedługo to ją rozkopią w piz...u niestety ja motorek sprzedałem bo musiałem też autko zrobić i teraz nie mam czym simigać zbieram na LC4 adventure ale wcześniej chce kupić CR250 a co do kamieńska to mam pewne plany co do roweru hehe pozdro

 

W takim razie to chodziło o Łask a nie o Łaskowice, że las mają sadzić. Łaskowice uratowane! ;) Ale też żwirowni w Łasku też szkoda, bo była fajna, ogromna i w ogóle :)

 

Co do soboty, to została ustalona godzina 11:00, więc Sobota, godzina 11:00, tor Piątkowisko. Zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...