Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no KTM w zasadzie ale jak zobaczylem gdzie te motory sa to chyba dam sobie spokoj heh a widze ze masz MTX-a tez kiedys mialem kupilem za 350 zl taki z rocznika 90

ale caly do rematu zalorzylem swiatlo bo nie mial i takie tam pierdoly plastyki byly pomalowane pendzelkiem jak i ram kupielm silnik drugi za 300 zl ale tez go trzeba bylo zrobc wszystko mnie wynioslo tak kolo900zl i szprzedalem go za 1500zl potem byl KLR, dominator a pomiedzy nimi 3 cz 3 kolowiec simsony komarki jawki i jakies ine cuda bylo fajnie wszystkie kupowalem robilem i sprzedawalem teraz szukam nastepnego motorku hehe pozdro

 

Heh ja nie mam MTXa :crossy: mam DT80 ale model chłodzony powietrzem z 1981 roku MX :P i co do roboty z nim to heh...musze bak kupić i troche go odmalować ale w tej chwili to sa najmniejsze problemy...mam ukręcony gwint od świcy i musze to jakoś naprawić :] echhh pech to pech :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się i jedno i drugie podoba

http://img138.imageshack.us/my.php?image=photo007go0.jpg < tyle zostało z dętki

 

heh LOL kupka gumy?:P....może da się zwulkanizować spowrotem w dętke :crossy:

 

co do wycieczki sobota/niedziela....to według prognoz wetherzentrale nie wyglada to za ładnie...tzn mowa o pogodzie. no ale jak będzie naprawde się okaze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się i jedno i drugie podoba

http://img138.imageshack.us/my.php?image=photo007go0.jpg < tyle zostało z dętki

hehe ja kiedys od twojego brata albo od kumpla co jest z toba na zdjeciach kupilem Kawasaki KLR w styczniu na motobazarze ale je roz...dupilem potem to byl juz zlom i sprzedalem do Łodzi za ta sama cene hehe pozdro

Edytowane przez ninjabike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja kiedys od twojego brata albo od kumpla co jest z toba na zdjeciach kupilem Kawasaki KLR w styczniu na motobazarze ale je roz...dupilem potem to byl juz zlom i sprzedalem do Łodzi za ta sama cene hehe pozdro

 

chyba mnie z kimś pomyliłes, mój brat na choperkach jeździ :P

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey chłopaki, ja też mieszkam niedaleko łodzi. Kiedyś właśnie myślałem żeby sobie pojechać na piątkowisko. Niestety narazie brak fuduszy na moto bardziej na tor. Ale może kiedyś wpadne swoim MTX-em.

 

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey chłopaki, ja też mieszkam niedaleko łodzi. Kiedyś właśnie myślałem żeby sobie pojechać na piątkowisko. Niestety narazie brak fuduszy na moto bardziej na tor. Ale może kiedyś wpadne swoim MTX-em.

 

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey chłopaki, ja też mieszkam niedaleko łodzi. Kiedyś właśnie myślałem żeby sobie pojechać na piątkowisko. Niestety narazie brak fuduszy na moto bardziej na tor. Ale może kiedyś wpadne swoim MTX-em.

 

Pozdrawiam :P

 

Usun jeden poszt bo dwa wsadziłeś...

 

Zapraszamy :crossy: ja w bełchatowie mam rodzinke jakby ktos pytał :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie z kimś pomyliłes, mój brat na choperkach jeździ :clap:

ciebie moze tak ale nie tego typka ktory jest na zdjeciach z toba na bikepics jak podjezdrzasz pod gore on siedzial na yamaszcze moze mi sie pomylilo heh sorki ale on mowil mi ze ma brata czy kuzyna ktory z nim simiga mysilalem ze to ty...

narazie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...