Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a tam Panowie ;D ... ja też smarkam jak się da.... i co z tego najwyżej wezmę ...... chusteczki na droge :buttrock: :crossy: :cool: ..... .... może jednak ktoś jedzie co Panowie ....

chyba nie przepuścicie tak dobrej pogody

 

Katarek pikuś ale mokry kaszel i antybiotyk troche gorszy .... no i ta jedyna stojąc nad głową i krzywiąca się na marudzenie zeby pojeździć.... ale jutro się wyrwe... poprostu nie wytrzymam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jutro się wyrwe... poprostu nie wytrzymam D.gif

no i sie wyrwales , pojezdzilismy troche po laskowicach i bylo zajebiscie :icon_mrgreen:

kiedy nastepny wypad?? w sumie to juz nie za dlugo pojezdze bo sprzedaje moto wiec cce sie wyszalec za wczasu :notworthy:

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :icon_mrgreen: Nastepny wypad jak najszybciej puki pogoda... tylko ze bilans po powrocie do domu to:

 

Wydech odkręcony (i pozbyłem się uszczelek... nie wiem czym to zastąpie i przymocuje ;/ )

Gaźnika mocowanie powiedziało mi PaPa trzeba poprawić i kupic nową rurkę....

Simeringi dwa po lewej stronie do wymiany co by jakiś olej w silniku był a nie na tylnej oponie i pod silnikiem.

 

No a jutro mam instalacje i właściwie cały dzień pewnie pójdzie na robotę z netem wiec za moto zajmę się dopiero we wtorek czyli w środę będę gotów CHYBA. Więc podskoczę na Łaskowice :icon_razz: może :) ale się zobaczy ;)

 

No Czarci to lataj lataj puki pogoda i puki masz moto :flesje: :crossy:

 

a to jak z tymi oponami w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, szkoda że się załatwiłem, fajną traskę bym pokazał :icon_twisted:

ale w środe jeździmy, mam dzień wolny od zajęć :buttrock:

 

Czy ta traske moja biedna DyTy wytrzyma? I czy nie uciekniecie mi w las gdzies tak ze was nie dogonię ? :buttrock: echh te traski :buttrock:

 

Napisałem do djsolo o ta opone zobaczymy co odpisze :buttrock:

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh a ja we wtorek marne szanse..... wątpię żebym się wyrobił bo od rana musze dokończyć instalcję.....czyli jak zwykle kiepawo.....(mam patent na wydech :D sprężynka dokręcająca :D )

 

za to środa szybciej...echh jak zawsze jednemu pasuje drugiemu nie bardzo i tak w kółko....

 

ale jutro pod wieczór zajrzę na łaskowice :D koło 18 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj ojj czyli mam się bać ze zostanę zamęczony ? :biggrin: no to się boje :).....

 

zobaczymy co będzie w środę :D

 

Oj Bartka traski potrafią zmęczyć!

My sie dzisiaj około 18-19 na Łaskowicach będziemy widzieć Jackuzy, czyż nie? :biggrin: Może będzie ktoś znajomy i przypomnę sobie jak się jeździ na motocyklu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...