Skocz do zawartości

Sklep z gadżetami ;]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przeglądając stron od tak znalazłem przypadkowo internetowy sklep z gadżetami.Spojrzałem i stwierdziłem ze nawet rzeczy tam mają.Pisze ten temat bo pytam czy znacie więcej takich sklepów?Jak tak dajcie adresy,chętnie bym po przegladał oferty takich "dziwnych" sklepów.

Ja na przykład dzisiaj znalazłem coś dla siebie ;] ,ponieważ od 3 miesięcy(od przeprowadzki) usilnie wk*rwia mnie pies sąsiada z ulicy obok który potrafi szczekać całą noc- nie idzie spać!.Kilka razy dostał ode mnie z kamienia w łeb i nadal żyje ,mam nadzieję że to pomoże jak nie pomoże to wsadze mu to w d*pe.....jak nie wierzycie zapraszam do mnie na ogórdek pod namioty..jak szczeka ten kejter to idzie się za*ebać.. :icon_razz:

Antyszczekacz! :

http://www.2future.pl/go.live.php/PL-H2/sk...yszczekacz.html

Edytowane przez jonasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240 zł za uciszenie kundla? daj mi połowe z tego to nie dość, że go nie usłyszysz to nie będziesz go musiał oglądać nigdy więcej :icon_razz:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem coś podobnego.Nazywało się to "odstraszacz zwierząt".

Działało podobno na takiej zasadzie, że wysyłało ultradżwięki, które miały napawać panicznym lękiem wszystkie słyszące je istoty. Kupiłem to, ponieważ miałem dość kundli wałęsających się po moim osiedlu.Zawsze jak przejeżdzałem na motorze, to musiałem mieć nogi pod brodą, żeby cholerne padalce nie poodgryzały mi łydek.

Efekt był żaden.

Jak przeprowadziłem test bez motocykla, to okazało się, że psy bardziej były zaintrygowane tym dźwiękiem niż przerażone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem coś podobnego.Nazywało się to "odstraszacz zwierząt".

Działało podobno na takiej zasadzie, że wysyłało ultradżwięki, które miały napawać panicznym lękiem wszystkie słyszące je istoty. Kupiłem to, ponieważ miałem dość kundli wałęsających się po moim osiedlu.Zawsze jak przejeżdzałem na motorze, to musiałem mieć nogi pod brodą, żeby cholerne padalce nie poodgryzały mi łydek.

Efekt był żaden.

Jak przeprowadziłem test bez motocykla, to okazało się, że psy bardziej były zaintrygowane tym dźwiękiem niż przerażone.

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=117492642 o coś takiego chodzi? Jesli sie nie myle to zaczyna działać/wydawać dzwięk przy 50 km/h :)

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przeglądając stron od tak znalazłem przypadkowo internetowy sklep z gadżetami.Spojrzałem i stwierdziłem ze nawet rzeczy tam mają.Pisze ten temat bo pytam czy znacie więcej takich sklepów?Jak tak dajcie adresy,chętnie bym po przegladał oferty takich "dziwnych" sklepów.

Ja na przykład dzisiaj znalazłem coś dla siebie ;] ,ponieważ od 3 miesięcy(od przeprowadzki) usilnie wk*rwia mnie pies sąsiada z ulicy obok który potrafi szczekać całą noc- nie idzie spać!.Kilka razy dostał ode mnie z kamienia w łeb i nadal żyje ,mam nadzieję że to pomoże jak nie pomoże to wsadze mu to w d*pe.....jak nie wierzycie zapraszam do mnie na ogórdek pod namioty..jak szczeka ten kejter to idzie się za*ebać.. :biggrin:

Antyszczekacz! :

http://www.2future.pl/go.live.php/PL-H2/sk...yszczekacz.html

Stary! Wiatrówka! Cichy, dość skuteczny i wcale niedrogi...a kundla już nie usłyszysz :crossy: jak głupi to nie szkoda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sąsiad ma amstafa któremu chyba urwało jaja bo tak zajebiście piszczy jak szczeka żę idzie pie...olca dostać.

zakradnij się któregoś pięknego dnia, tak aby właścicieli nie było w pobliżu i zdziel jaką pałą po łbie to może się opamięta...jak nie poskutkuje...to walnij tak żeby nie trza było poprawiać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...