Skocz do zawartości

problem z CBR


artur_kraw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Odrazu prosze o wyrozumiałość bo nie za bardzo sie znam na tych sprawach więc jeśli napisze coś głupiego to oszczędzcie mnie :( wiec chodzi o to że zauważyłem ostatnio że po odkręceniu korka wlewu oleju w CBR przy włączonym silniku olej zaczyna troche wybryzgiwać..wedłóg mnie to nie jest normalne..mam racje???dzieki za każdą pomoc ..bo nie bardzo wiem co mam robić...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no dzięki wiem..ale powiedziałem że sie nie znam a wiem ze w samochodzie jak sie wykręci korek i bryzka olejem to z silnikiem nie jest najlepiej więc myślałem że w motorach jest podobnie myliłem sie???

 

W motocyklu wlew oleju jest umieszczony zazwyczaj w okolicy wirującego sprzęgła. Więc bryzgać ma co :(

W samochodzie w bardziej "spokojnym" miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no dzięki wiem..ale powiedziałem że sie nie znam a wiem ze w samochodzie jak sie wykręci korek i bryzka olejem to z silnikiem nie jest najlepiej więc myślałem że w motorach jest podobnie myliłem sie???

w samochodzie tez to nic nie znaczy , nie każdym przynajmniej... zazwyczaj jest to w okolicy wałków rozrządu więc też może co nie co chlapać...

 

w motocyklu jak kolega napisał jest to zazwyczaj w okolicy sprzegła które pracuje w oliwie więc... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki bardzo to odetchnąłem bo już myślałem że może coś :( ..zapamiętam to sobie!!a jeszcze jak byście mi powiedzieli jak sie nazywa ten kapsel przy manetce..to znaczy to zakończenie manetki od zewnętrznej strony bo mi sie to odkręciło i gdzieś zgineło a nie moge nigdzie tego znależdz bo nie wiem jak to nazwać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...