Skocz do zawartości

Wstawienie silnik VFR 750 RC36 do ramy z VF 750F


Bohun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jestem w trakcie pracy, kupilem juz silnik RC36, ale pojawil się problem. silnik nie mieści mi się w rame od mojej VF'y. na początku myślałem, ze go poprostu źle wkładam, ale jednak głowica w RC36 jest szersza niż w RC24... RC24 wchodzi bez problemu ( tzn po przerobieniu mocowań ) - na tym forum są już osoby które mają wstawiony do VFy silnik RC24.

ja poszukuję właścicieli VFy z wstawionymi silnikami RC36.

jednemu napewno udało się to , jezeli ktos mialbym kontakt z właścicielem poniższego motocykla

, byłbym bardzo wdzięczny.

http://republika.pl/bohun99/inne_zdjecia/106232808.jpg

 

 

nie pozostaje mi nic innego, jak zrobić coś z ramą. zlecam to gościowi, który zna się bardziej odemnie :icon_rolleyes: i ma troche doświadczenia, rozszerzy mi ją na gorąco w pewnych odcinkach.

zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

dzięki, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam. jestem w trakcie pracy, kupilem juz silnik RC36, ale pojawil się problem. silnik nie mieści mi się w rame od mojej VF'y. na początku myślałem, ze go poprostu źle wkładam, ale jednak głowica w RC36 jest szersza niż w RC24... RC24 wchodzi bez problemu ( tzn po przerobieniu mocowań ) - na tym forum są już osoby które mają wstawiony do VFy silnik RC24.

ja poszukuję właścicieli VFy z wstawionymi silnikami RC36.

jednemu napewno udało się to , jezeli ktos mialbym kontakt z właścicielem poniższego motocykla

, byłbym bardzo wdzięczny.

http://republika.pl/bohun99/inne_zdjecia/106232808.jpg

nie pozostaje mi nic innego, jak zrobić coś z ramą. zlecam to gościowi, który zna się bardziej odemnie :icon_biggrin: i ma troche doświadczenia, rozszerzy mi ją na gorąco w pewnych odcinkach.

zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

dzięki, pozdrawiam!

masz tu linka oblukaj http://www.vfr-oc.pl/sebafr.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba ma napewno od RC24, bo to on mi bardzo dużo pomógł przy wstawieniu silnika do mojej VF-ki !

Sprawa jest już dawno rozwiązana, mój motocykl był już gotowy w połowie września.

Rame musiałem ciąć i rozszerzać ( oczywiście nie sam i nie w domowym garażu, oddałem to w ręce fachowca ). Jak już silnik miałem wstawiony pojawiły się inne problemy, ale z BARDZO DUŻĄ POMOCĄ Seby udało się!

Jak do tej pory zrobiłem swoją VF 750 FR ponad 1000 km, bez najmniejszej awari i jakichkolwiek problemów.

Różnica jest straszna między silnikami, RC 36 jest poprostu o niebo lepszy i przede wszystkim bezawaryjny w porównaniu do silnika VF, gdzie co kilkaset kilometrów musiałem regenerować inny wałek :/

 

pozdrawiam wszystkich, i dziękuję za pomoc ! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...