Skocz do zawartości

Jawa Dande


Pawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Buehehe czlowieku do Hondy,derbi,yamahy tzr,yamahy dt, wszystkie lozyska kupujemy w polsce a ty mi wykakujesz ze do jakiegos czeskiego gowna nie ma :buttrock: niepisz takich pie**ol na forum bo a szok.Znam hurtownie lozysk we wrocku gdzie sa wszystkie lozyska nawet stozkowe do glowek ramy dotaniesz! a o tocznych to nie wpsomne.Wal sie nagrzal do 600stopni.Ciekawe skad tam taka temperatur.juz by sie kartery topic zaczynaly :) wogole jak to zmierzyles ze 600 stopni ;]

 

ps daj mi te lozyska stare to ci przywioze nowe.oczywiscie 30% sobie doliczam bo za glupote sie placi;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, no to w końcu jak było ??:D nie było oleju i wał sie zjechał ?? :buttrock: pfff... no to motocyklista z Ciebie nieprzeciętny... a i father, dad, daddy jeżeli już bo fatcher to nie wiem co to jest :)

Edytowane przez DziDzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu chlopak ma DAŁNA .... kupil moto olej sie wylal zamiast dolac i delikatnie nim jezdzic to pilowal go na wysokich i biegi bez sprzegla wrzucal a pozatym niezna sie na mechanice . CHcial oddac tlok do regeneracjii lol :P :D . A tak pozatym to jak go widze to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera . :crossy:

 

Buehehe czlowieku do Hondy,derbi,yamahy tzr,yamahy dt, wszystkie lozyska kupujemy w polsce a ty mi wykakujesz ze do jakiegos czeskiego gowna nie ma :crossy: niepisz takich pie**ol na forum bo a szok.Znam hurtownie lozysk we wrocku gdzie sa wszystkie lozyska nawet stozkowe do glowek ramy dotaniesz! a o tocznych to nie wpsomne.Wal sie nagrzal do 600stopni.Ciekawe skad tam taka temperatur.juz by sie kartery topic zaczynaly :crossy: wogole jak to zmierzyles ze 600 stopni ;]

 

ps daj mi te lozyska stare to ci przywioze nowe.oczywiscie 30% sobie doliczam bo za glupote sie placi;]

 

 

 

Heheheh szkoda gadac ... mowilem ze daln?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...