Skocz do zawartości

Życzenia urodzinowe, imieninowe....


Gitta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

khem... ten tego.

 

Marku, najlepsze zyczenia z okazji Twego swieta - nowych akwarelek na pomalowanie kunia

 

diz!

 

To co było nie osiągalne wczoraj, masz w zasięgu reki dziś ;) dlatego ZYCZE CI KOCHANY MEŻU, byś

SZCZĘŚLIWIE NAMALOWAŁ tymi AKWARELKAMI MOTOCYKL, który ostro W..arczy i pięknie R..yczy :smile: :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co było nie osiągalne wczoraj, masz w zasięgu reki dziś ;) dlatego ZYCZE CI KOCHANY MEŻU, byś

SZCZĘŚLIWIE NAMALOWAŁ tymi AKWARELKAMI MOTOCYKL, który ostro W..arczy i pięknie R..yczy :smile: :) ;)

 

Witam! Dziękuje bardzo wszystkim moim znajomym i mojej kochanej żoneczce za pamięć. Nawał pracy pozwolił dopiero teraz odczytać Wasze życzenia. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziękuje bardzo wszystkim moim znajomym i mojej kochanej żoneczce za pamięć. Nawał pracy pozwolił dopiero teraz odczytać Wasze życzenia. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

 

 

witaj Mareczku WSZYSTKIEGO NAJWSPANIEJSZEGO

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Wszystkich moich znajomych i tych nieznajomych też z "Halo Szczecin" serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne. Bezpiecznego i udanego sezonu 2007. :icon_mrgreen:

Mamut

Dodatkowo życzenia dla Marka-sorry że trochę spóźnione :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:

 

Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego,

więc życzę Ci wszystkiego najlepszego,

nadziei w sercu, wiary w samego siebie,

trafnych zrządzeń losu,

ile gwiazd na niebie,

wielu wrażeń i morza radości,

spełnienia marzeń i bezkresnej miłości,

szczęście w swe ręce łap każdego dnia

życzę Ci tego... Ja :crossy: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad :cool: :clap:

 

Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego,

więc życzę Ci wszystkiego najlepszego,

nadziei w sercu, wiary w samego siebie,

trafnych zrządzeń losu,

ile gwiazd na niebie,

wielu wrażeń i morza radości,

spełnienia marzeń i bezkresnej miłości,

szczęście w swe ręce łap każdego dnia

życzę Ci tego... Ja :clap: :)

 

 

Skolinko tak pieknie to napisalas ze jezeli pozwolisz ja rowniez sie podpisuje i zycze KONRADOWI samych :lalag: :lalag: :P :crossy:

 

I WSZYSTKIM NA TE SWIETA ZYCZE BY TO O CZYM MARZYLI SIE SPELNILO, A TO CO KOCHAJA ICH BYLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skolinko tak pieknie to napisalas ze jezeli pozwolisz ja rowniez sie podpisuje i zycze KONRADOWI samych ;) :lalag: :wink: :wink:

 

I WSZYSTKIM NA TE SWIETA ZYCZE BY TO O CZYM MARZYLI SIE SPELNILO, A TO CO KOCHAJA ICH BYLO

 

nasza rodzinka takze sie dołacza do tych pieknych słowek-NAJLEPSZEGO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najlepszego dla NASZEJ KOCHANEJ CORECZKI DOMINIKI ktora w SYLWESTRA skonczyła nastepny młody roczek :)

KOCHAM CIE MOJA CORECZKO I OBY KOLEJNE LATKA TWOJEGO ZYCIA UPłYNEłY W CIAGłYM USMIECHU I RADOSCI DNIA CODZIENNEGO

 

 

TATA Z MAMUSIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...