Skocz do zawartości

Jak palicie laczka...


Rekomendowane odpowiedzi

Tak zacząłem czytać ten topic i dostałem głupawy na moim GSie dwa dni temu :(

Ciemno było, to nie jestem pewien czy spaliłem laczka, stojąc na czerwonym.

Stoję okrakiem, jest 1ka, sprzęgło na maks, wkręcam 4-5 tysięcy puszczam sprzęgło, że koło już dostaje ciągu, tylko nie wiem czy się kręciło :evil:

Czy dobrze robię? Można je puścić wolno? Czy trzeba szybko, żeby sprawa zadziałała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

młoda blondzia wpadła na genialny pomysł,ze wyjdzie za starego dziada, zajedzie go w noc poślubną i odziedziczy kasę... jak postanowiła tak wcielać w życie zaczęła. znalazła 'ofiare',zbałamuciła dziadka, ślub był... panna młoda zacierajac łapki lezy w wyrku i czekając na oblubieńca mysli sobie- "jeszcze tylko 15min i karaiby"... wchodzi małżonek:

przyrodzenie do kolan, na nim odpowiedni kondomik, w uszach stopery a na nosie klamerka...

-ale co to? po co Ci to? - pyta zdumiona blondi.

-są 2 rzeczy na świecie, których nie mogę znieść-odpowiada starszy pan- są nimi: kobiecy krzyk i smród palonej gumy...

 

:evil: :lalag: :biggrin: :crossy: hhehehehehhehehehhehehehehehhehe :( :evil: :evil: ale sie usmiałem :wink: :cool:

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zacząłem czytać ten topic i dostałem głupawy na moim GSie dwa dni temu :icon_razz:

Ciemno było, to nie jestem pewien czy spaliłem laczka, stojąc na czerwonym.

Stoję okrakiem, jest 1ka, sprzęgło na maks, wkręcam 4-5 tysięcy puszczam sprzęgło, że koło już dostaje ciągu, tylko nie wiem czy się kręciło :)

Czy dobrze robię? Można je puścić wolno? Czy trzeba szybko, żeby sprawa zadziałała?

 

 

na pasach przy tych obrotach gsem przypalisz :P w innym wypadku- nie :icon_mrgreen:. potrzeba przynajmniej 6k.

 

zeby gsm przyjarac normalnie, trzeba dobrze rozgrzać przód, obciążyć go odciązając tył i raczej 6-7k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pasach przy tych obrotach gsem przypalisz :) w innym wypadku- nie :P. potrzeba przynajmniej 6k.

 

zeby gsm przyjarac normalnie, trzeba dobrze rozgrzać przód, obciążyć go odciązając tył i raczej 6-7k.

Próbowałeś, powiadasz... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś, powiadasz... :)

 

jak wszyscy to wszyscy :P.

 

a tak bardziej poważnie- zmienialem oponkę pare k km temu :icon_razz:

 

 

aaa i najważniejsze w sumie- trzeba dobrze rozgrzać silnik i potem profilaktycznie go schłodzić(byle nie zimną wodą :icon_mrgreen: ) jezdząc sobie.

Edytowane przez awful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...