Skocz do zawartości

czy możliwy jest jest całkowity wyciek paliwa?


bronek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem wypadek, ale zbiornik i układ zasilania jest ok. motocykl leżał na boku i tak był transportowany. Po paru dniach postoju w serwisie zajrzałem do zbiornika i zobaczyłem pustki (wcześniej buło ok. 10 litrów). Goście na moje pytanie o paliwo odp. że może zaciął się pływak albo membrany w gaźnikach puściły, że niby przez to, że leżał na boku, ale to nie problem, bo łatwo da się naprawić. Zastanawia mnie tylko fakt, czemu nikt nie zauważył wycieku paliwa (10 litrów musiało zrobić niezłą kałużę). Myślę, że spuścili paliwo i teraz robią ze mnie durnia. Co Wy na to? :clap: ;)

Edytowane przez bronek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak sie polozylem (wczoraj) paliwo polecialo mi przez korek na zbiorniku. Ale w ten sposob to nie wszystko zejdzie, wiec nie tedy droga. Jak cos nie tak z ukladem paliwowym, to pojdzie w silnik, troche pocieknie na zewnatrz, ale na ziemi niewiele widac (to przypadek mojego brata), ale tez nie 10 litrow. Pozostaje spuszczenie paliwa, takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam znajomego w warsztace i kiedys mi opowiedzial smieszna historie mianowicie koles dal moto na regulacje itp z pelnym zbiornikiem a ze to bylo ceizkie jak cholera to chlopaki spuscili zeby nie dzwigac potem jak przyszlo do odbioru to w tym calym zamieszaniu zapomnieli dolac doles ruszyl w droge i mial dluuuuuugi ale spacer potem oczywiscei przeprosili pana i oddali paliwo ale co sie chlopaczyna natachal sprzeta to juz jego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...