Skocz do zawartości

Zdałam prawko [AB]


aylie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje! Ja miałam egzamin 28 lipca i też zdałam, z tym że prawko na B mam już od 7 lat. Wydaje mi się że dzięki temu mogłm się skupić na technice jazdy a nie przepisach i takich tam pierdołkach. Tym większe gratulację dla Ciebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy gdzie...U mnie było tak:

 

Kurs jazdy:

A - 1000zł

B - 1400zł

Badania i np.zdjęcia - ok.50-60zł

 

Egzamin:

A+B = prawie 300 zł

 

no i pózniej znowu za praktyczny B - chyba 122zł

 

Czyli łacznie prawie 3 tys. zł.

 

PS: Sylwia dzięki za uznanie :clap: Byłam sie przed chwilą dowiedziec w Starostwie jak jest z odbiorem prawka. Płaci sie przy odbiorze i czeka sie ok.3 tyg. Jesli nie bede mogła odebrac w tym czasie, to prawko czeka na mnie ;) albo pisze upoważnienie i tata mi odbierze :(

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mi się nie udało wszystko za pierwszym razem. Ale zawsze jedno chociaż zdasz i jest do przodu :lalag:

A tak BTW to zdawałam w Gorzowie Wlkp.

 

 

No to pogratulować. Ja też zdawałem w Gorzowie i też razem obydwie kategorie ale niestety B zdałem dopiero za 3 razem (nerwy mnie zjadały na placu) a "A" za pierwszym jako jedyny z grupy :)

 

 

Pzdr

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam to wkońcu za sobą. 12.07 miałam pierwszy egzamin i 2 kategorie w jednym dniu. Straszny stres, ale zaszłam bardzo daleko. Zdałam testy, plac i pod koniec jazdy na mieście nerwy puściły :) Oblałam na B, ale pózniej pięknie zdałam A. Poprawka na B była dzisiaj. Tym razem egzaminator nie stresował mnie specjalnie, a ja podeszłam do egzaminu dosc obojetnie. Bez stresu od razu lepiej. Pochwalił moją jazde na koniec i za ok.2 tyg prawko do odebrania! ;) Wg mnie to wielki sukces zdac tak szybko prawko na 2 kategorie przy takich wymaganiach i egzaminatorach.

 

Wszystkim zdającym życze powodzenia na drogach i z trafieniem na egzaminatora. Najwazniejsze to powtarzac sobie: 'Tylko spokojnie...dam rade :)'

Pozdrawiam!

aylie

 

 

Nio gratuluje!!! Ja zdałem za 2 razem ale samochód i motocykl :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów ze az takie zamieszanie? :o Ehh, mi babka w Starostwie powiedziala ze płace przy odbiorze, czyli chyba u nich w starostwie...Poza tym pytałam sie instruktora i gdybym miala wpłacac cos w wordzie to by mi chyba powiedzial, ale juz zgłupiałam :icon_mrgreen: Musze sie dowiedziec dokladnie...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...