Skocz do zawartości

co wybrać: DR 350 czy TT 600, a może pozstać przy DR 650?


Rekomendowane odpowiedzi

witam, jeżdże drką 650 z 1992 roku i zamierzam po sezonie zmienić moto, gdyż drka jest troche ciężka i nie da się za wiele na niej zrobić... Nie interesuje mnie jazda w terenie przede wszystkim szukam czegoś na supermoto... Kocham jeździć na jednym kole i nawet mi to wychodzi, ale drka nie ma smarowania z suchą miską olejową i to mnie troche martwi... OK. ale do rzeczy: co sądzicie o TT lub TTR? jak się tym jeździ? jakie są przyspieszenia w porównaniu do DR 650 itd.. Jeździłem dwiema XT, jedna 7 letnia i z przykrością musze stwierdzić, że nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia, strasznie powolna w stosunku do mojej dr... Z drugą mniej więcej to samo.. Słyszałem, że z TT lub z TTr jest troche inaczej i właśnie taki motor po sezonie chciałbym kupić, dlatego prosze piszcie jeżeli mieliście jakieś doświadczenia... Głównie interesuje mnie to jak wypada w stosunku do drki, chodzi mi głównie o moc silnika; wiem, że w koniach wygląda to podobnie ale może inny moment? Na wyczyna typowego mnie nie stać, a chciałbym coś co bardziej mnie pobudzi niż dr i będzie małoawaryjne... Myślałem też o dr 350, ale to chyba jeszcze większy osiołek...Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...