Skocz do zawartości

co vulkan czy intruder


Krzychu.2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odczuwa sie te 100 kg roznicy przy hamowaniu , i manewrowaniu

I to bardzo. Wystarczy wsiąść na takiego mastodonta i chwile pomanewrować a potem to samo zrobić na motocyklu o te 100 kg chudszym. No chyba, że się jest kulturystą :icon_question:

Pozdrawiam Marek.

Edytowane przez marecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem na motocyklach od 20 lat. Kumpel kupił Intruza VS1400 i mówi jedź ;) . Ze strachem w oczach wsiadłem i pojechałem. Moc tego motocykla da się okiełznac, waga nie robi większego problemu dopóki za mocno się nie przechyli :( , owszem wymaga pewnego przyzwyczajenia, jak zresztą każdy sprzęt, ale nie jest to problem dla rozsądnego człowieka. Po kilku kilometrach moto daje się już pewnie prowadzić. Osoba, która ma mało doświadczenia faktycznie musi uważać, ten zapas mocy jest niesamowity.

Już dwa sezony jeżdżę VS800 (na więcej nie starczyło) i jestem bardzo zadowolony, obsługa minimalna, osiągi wystarczające, wygląd OK.

 

Pozdrawiam

Jarek

www.samba.pl/intruder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu moja dobra rada .........poczekaj uzbieraj kase i kup sobie Vulkana po 2000 r będziesz zadowolony .Roczniki 94 -99 miały sporo wad a nowsze są juz na wtrysku ,bezawaryjne i naprawde dają radość z jazdy . Kiedyś też podobał mi sie Intruz 1400 ale ........sporo tego ale ,wąska opona z przodu i po naszych drogach prowadzi sie jak taczka :) (panowie od intruzow prosze o wybaczenie to są moje osobiste spostrzeżenia)w zakrętach nie zachwyca i odejscie też ma kiepskie o komforcie jazdy nie wspomne :) (chopper) i wszystko jasne .Oczywiscie to wszystko rzecz gustu .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Ze wszystkim mogę się zgodzić odnośnie vs alenie z brakiem odejścia... Duży VS robi większość chopperów w swojej klasie pojemnościowej, jeśli nie wszystkie. Nie wierzysz spytaj POmpki jak robił vtx 1300, hd TC88, Myślę ze i Twój ( bez urazy) VN wąchał by spaliny z VS'a :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu moja dobra rada .........poczekaj uzbieraj kase i kup sobie Vulkana po 2000 r będziesz zadowolony .Roczniki 94 -99 miały sporo wad a nowsze są juz na wtrysku ,bezawaryjne i naprawde dają radość z jazdy . Kiedyś też podobał mi sie Intruz 1400 ale ........sporo tego ale ,wąska opona z przodu i po naszych drogach prowadzi sie jak taczka :) (panowie od intruzow prosze o wybaczenie to są moje osobiste spostrzeżenia)w zakrętach nie zachwyca i odejscie też ma kiepskie o komforcie jazdy nie wspomne :) (chopper) i wszystko jasne .Oczywiscie to wszystko rzecz gustu .Pozdrawiam

 

Nie wiem ile w tym prawdy ponieważ jestem początkującym w przygodzie (nawet nie mam motóra) ale jeżeli chodzi o taki sprzęt http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=22690 to chyba nie dla mnie. Nie wiem dlaczego ale ta lampa źle się mi kojarzy. Byłe DDR-y produkowały moto z taką obudowaną lampą . No i ten moto kiedyś zeszrocił mi składaczka którego dostałem na przyjęcie. Jestem za VS-em. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy bez zbędnych gadek :) może sie zdzwonimy ,zrobimy zaklad 3/4 mili :) co Ty na to ?? stawka 5 paczek :biggrin:Co bym miał na wache i szlugi :)

 

Vulkan na zdjęciu to jest 2000 pojemnosci ,1500 ma troszke inny wygląd.Pozdrawiam

Edytowane przez RAFAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluespider Ja posiadam to moto i w niczym mi nie przypomina wyrobow z DDR a i zadnego skladaczka nie zeszrocilem i chyba nie zrobil tego VN 2000 a pozatym jest to bardzo dobre moto :)

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluespider Ja posiadam to moto i w niczym mi nie przypomina wyrobow z DDR a i zadnego skladaczka nie zeszrocilem i chyba nie zrobil tego VN 2000 a pozatym jest to bardzo dobre moto :)

W przyszłości bym takim pojeździł. Jedyne co mi się nie podoba w nim to wysoki środek ciężkości w porównaniu do trumpha rocket'a III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz tematów "Przy Piwie" RAFAL? było o wyściagach o kasę :) A tak nawiasem mówiąc to nie wierzę, że VN 1500 classic (a i 1600 również) objedzie VS 1400 (zwłaszcza tego gdzie udzielałem niezwykle cennych porad odnośnie śrubek :) ). Moc silników załóżmy podobną (chociaż niekoniecznie :) ) ale stosunek mocy do masy (i krótkie przełożenia VSa) sprawia, że na 1/4 mili można się pościgać z dużo nowszymi sprzetami. Na 3/4 mili wyniku nie obstawiam... Ale jak byśmy się gdzieś na zlocie ustawili to chętnie zaryzykuję kilka piw żeby sprawdzić co jest szybsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy jak chcesz gdzie chcesz i kiedy chcesz :) Może być i 1/4 mili :) Pompka mówisz i masz kiedyś na zlocie ,trzymam za słowo.Mam dla Ciebie i Siwego niespodzianke :) Pozdrawiam

 

Ej nie bądź taki, pochwal się co to za niespodzianka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...