Skocz do zawartości

kto chce zlot w STEPNICY


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM DOSTAŁEM PROPOZYCJE ABY ZAPROSIC WSZYSTKICH CHETNYCH LUDZI MOTO I MIŁOSNIKOW NA ZLOT W STEPNICY nad zalewem szczecinskim -TYLKO NIE WIADOMO CZY SA CHETNI????????

SA NARAZIE WSTEPNE ROZMOWY Z ORGANIZATOREM KTORY CHCIAŁBY WIEDZIEC CZY JEST ZAINTEESOWANIE TA IMPREZA W PODANYM TERMINIE18-20,08,2006

GWARANTUJE DOBRA ZABAWE,POLE NAMIOTOWE,SANITARIATY(MOZE NAWET PRYSZNIC)MAJA BYC KOSZULKI,BLACH ITP.(CI CO BYLI JUZ NA MIEJSCU TO ZNAJA STEPNICKA GOSCINNOSC)

TAK WIEC CZEKAM NA ODPOWIEDZ!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak dopiero dzis mam mozliwosc napisania ,jestem po rozmowie z organizatorem i dokładnie WIEM ZE ZLOT BEDZIE Z WIELKA POMPA W TERMINIE 18-20 08 2006

JAK SA JAKIES PYTANIA PODAJE TELEFON DO ORGANIZATORA

 

STASIU 0502 562 349

 

DZIEKUJE ZA ZAINTERESOWANIE :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, będe musiał urodzinową bibe przełożyć z 20... trudno, będzie podwójne :icon_rolleyes:

 

 

no to bedzie super zabawa ;)

wiem ze nasz pan ORGANIZATOR jak zwykle stanie na wysokosci zadania i tak jak mowi ZLOT BEDZIE Z WIELKA POMPA kto chce sie przekonac z jaka to nic prostszego jak sie tam pojawic ;)

my i nasz Kardan SZCZECIN bedziemy :)

wiec do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM DOSTAŁEM PROPOZYCJE ABY ZAPROSIC WSZYSTKICH CHETNYCH LUDZI MOTO I MIŁOSNIKOW NA ZLOT W STEPNICY nad zalewem szczecinskim -TYLKO NIE WIADOMO CZY SA CHETNI????????

SA NARAZIE WSTEPNE ROZMOWY Z ORGANIZATOREM KTORY CHCIAŁBY WIEDZIEC CZY JEST ZAINTEESOWANIE TA IMPREZA W PODANYM TERMINIE18-20,08,2006

GWARANTUJE DOBRA ZABAWE,POLE NAMIOTOWE,SANITARIATY(MOZE NAWET PRYSZNIC)MAJA BYC KOSZULKI,BLACH ITP.(CI CO BYLI JUZ NA MIEJSCU TO ZNAJA STEPNICKA GOSCINNOSC)

TAK WIEC CZEKAM NA ODPOWIEDZ!!!!!!!

 

 

Witam!

jak moje malenstwo wreszcie wyjedzie na nowej feldze to dolacze do was. Pewnie nie dostane "przepustki" na noc ale na dzionek wpadnez checia jesli zaproszenie jest aktualne. Jaki bedzie koszt tej wyprawy?

 

Pzdr dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jak moje malenstwo wreszcie wyjedzie na nowej feldze to dolacze do was. Pewnie nie dostane "przepustki" na noc ale na dzionek wpadnez checia jesli zaproszenie jest aktualne. Jaki bedzie koszt tej wyprawy?

 

Pzdr dla wszystkich

 

 

JAK NAJBARDZIEJ WSZYSTKO AKTUALNE ,WJAZD MA KOSZTOWAC ALBO 20ZŁ ALBO ZA DARMO TEGO JESZCZE NIE WIEM I ORGANIZATOR TEZ ,DOPIERO W CZWARTEK SIE DOWIEM I DAM ZNAC ,

ALE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK NAJBARDZIEJ WSZYSTKO AKTUALNE ,WJAZD MA KOSZTOWAC ALBO 20ZŁ ALBO ZA DARMO TEGO JESZCZE NIE WIEM I ORGANIZATOR TEZ ,DOPIERO W CZWARTEK SIE DOWIEM I DAM ZNAC ,

ALE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH :D

 

 

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...79entry697579

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...