Skocz do zawartości

Gdzie formalności przy kupnie + nowe prawko


fv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś jest w tym co mówisz fv. To moze ten socjalizm nie był taki zły?

 

Zamiast służby wojskowej miałeś zaszczytny obowiązek obrony Ojczyzny.

Prawko załatwiało się błyskawicznie.

Jak w urzędzie było coś nie tak, to można było poskarżyć się w Komitecie

nie było problemów z podatkami.

Milicja była frontem do obywatela i miała do pomocy ORMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakikolwiek ustawowy/wynikający z rozporządzenia ostateczny termin wydania prawa jazdy? Słyszałem coś o 21 dniach. Czy jest to termin na tyle prawnie umocowany, że można pozwać urząd do sądu? Pytam, bo już widzę kłopoty - na stronie Wytwórni Papierów Wartościowych, nie ma wciąż śladu mojego PJ. Będę musiał komuś pogrozić, żeby się ruszył...

 

Czy posiada ktoś wzór wymówienia umowy OC+AC poprzedniego właściciela?

 

ja na swoje czekałem równe 2 tygodnie od daty pozytywnego zakończenia egzaminu praktycznego,

a na stronie internetowej PWPW są opóźnienia i to duże - do tej pory moje prawko widnieje jako dokument przyjęty do sporządzenia.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może ja sie jeszcze dolącze do tematu i zapytam o cos... kupiłem motor od gościa który miał go na firme, koles cos tam gada że podatku zadnego nie musze płacic :) wiec nie płace... czy ktos to moze wyjasnic??

 

Poza tym czy jest jakis okreslony czas na zarejestrowanie moto na mnie?? bo cały czas jeżdze na dokumencie poprzedniego własciciela, (zrobił przeglad w dzien sprzedaży)

 

No i jeszcze jedno :icon_rolleyes: Czy ubezpieczenie mozna też przepisac?? Bo też jest na niego a fajnie jakby już mi leciały latka, pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...