Skocz do zawartości

Shadow VT 600 - wrażenia i opinie


Bye
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Mi się jeździ super. Co do tego, że dla większych ludzi jest za mała to się nie zgodzę. Mam 190 cm i 97kg, wystarczyło tyko wysunąć podnóżki, założyć dragbara i jest ok. Poza tym to naprawdę wdzięczny motor do przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema ;) :biggrin:

Jestem posiadaczem Shadowki ... 600 wersja USA 4 biegi... z przebiegiem 1940mil aktualnie 2340mil rocznik 97 i mieszczę sie w spalaniu 4-5l na 100km.

Motocykl został sprowadzony od starszej kobiety która bardzo mało nim jeździła i jestem drugim właścicielem, a jak to w USA wilgoć i gaźniki były do czyszczenia... po za tym wszystko ok... 100-120km/h prędkość przelotowa. Bardzo dobrze jeździ mi się nim po mieście... tak samo dobija mi tył jak wam;) czyli taka wada motoru ale idzie sie przyzwyczaić.... Jak na razie 140km/h jechałem nią nawet tego nie czułem ale była równa droga... i połowa Listopada... to i tak dobrze...

Ogólnie spoko motorek dala początkujących... no i łańcuch to 600 to jeszcze da sie przeżyć. Jak ktoś wspomniał że świszczy mu przy dużej prędkości silnik to nie wiem mi tylko świszczy jak puszcze gaz na biegu tak to nie odczuwam tego ... a co do wzrostu i wagi to troszkę mną miota przy wietrze 67kg 186 wzrost....

Edytowane przez K@rolrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, młody jesteś. Jeszcze przytyjesz :crossy: Ja mam 74kg przy wzroście 170cm i jakoś nie odczuwam nadwagi, ale jak narazie to mi to w barach i klacie siedzi, a nie dzieki Bogu w brzuchu, co jest bolączką wielu motocyklistów :lapad:

Co do Shadoweczki, bardzo lubię ten motocykl, rozmiarowo idealnie mi pasuje i fajnie zbiera na dolnych biegach. Mam wersje USA z '99, ktora o wiele bardziej podoba mi sie od tej europejskiej.

Belgu, pamiętasz, rok temu gdy kupowałem Shadowe, radziłem się CIebie, żebyś mi cos powiedzial o tym moto. Po roku użytkowania zgadzam się z Tobą co do tych dwóch mankamentów: Brak 5-tki na dluzszych trasach jest dość odczuwalny, no i bak mogłby być chociaz ze 4 litry większy, no ale z tym da się żyć. Ten sezon planuje jeszcze pojezdzić, bo moto jest w świetnym stanie i niewiele ma przejechane, ale na nastepny trzeba czegoś większego poszukać, taki już ten światek. Ale w swojej klasie VT600 jest na pewno jednym z lepszych moto, a już na pewno ma najpiękniejsza linie. Polecam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu, pamiętasz, rok temu gdy kupowałem Shadowe, radziłem się CIebie, żebyś mi cos powiedzial o tym moto. Po roku użytkowania zgadzam się z Tobą co do tych dwóch mankamentów: Brak 5-tki na dluzszych trasach jest dość odczuwalny, no i bak mogłby być chociaz ze 4 litry większy, no ale z tym da się żyć.

No bak zdecydowanie moglby byc wiekszy... 220 km to w zasadzie max jaki mozna osiagnac na trasie bez tankowania. Raz zajechalem na stacje i jak nalalem do pelna to sie zdziwilem bo dystrybutor pokazal 12 L :wink:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz zajechalem na stacje i jak nalalem do pelna to sie zdziwilem bo dystrybutor pokazal 12 L :icon_biggrin:

 

Nieźle! Jak narazie to najwiecej pokazało mi coś ponad 10L, ale w tym sezonie mam zamiar sprawdzic ile km mi pociagnie na baku, wiec planuje go wysuszyć. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle! Jak narazie to najwiecej pokazało mi coś ponad 10L, ale w tym sezonie mam zamiar sprawdzic ile km mi pociagnie na baku, wiec planuje go wysuszyć. :buttrock:

jestem przekonany, ze jak jazda poza miastem bedzie spokojna, nie bedzie zbyt silnego wiatru w szybe

a motocykl jest sprawny i zadbany to nie spalisz wiecej jak 4L na 100 km.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No bak zdecydowanie moglby byc wiekszy... 220 km to w zasadzie max jaki mozna osiagnac na trasie bez tankowania. Raz zajechalem na stacje i jak nalalem do pelna to sie zdziwilem bo dystrybutor pokazal 12 L :icon_razz:

Witam, ja zielony jak koperek i na forum i na motorze, właśnie kupiłem VT600C i dopiero 200km za sobą (gdzie ta wiosna?!) ale wydaje mi się, ża rozprostowanie nóg po 2 godzinach jazdy to sama przyjemność. Zsiąść i podziwiać swoją maszynę wizulanie. Jeśli założyłby się klub wielgasów-anorektyków Sahodołowców to pewnie zostanę prezesem :-) 188cm/70kg. I wierzcie mi nie ma takiego kombinezonu co by mi pasował :(

Edytowane przez forestdamp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja zielony jak koperek i na forum i na motorze, właśnie kupiłem VT600C i dopiero 200km za sobą (gdzie ta wiosna?!) ale wydaje mi się, ża rozprostowanie nóg po 2 godzinach jazdy to sama przyjemność. Zsiąść i podziwiać swoją maszynę wizulanie. Jeśli założyłby się klub wielgasów-anorektyków Sahodołowców to pewnie zostanę prezesem :-) 188cm/70kg. I wierzcie mi nie ma takiego kombinezonu co by mi pasował :icon_mrgreen:

na Szadołę kombinezon nie pasi :biggrin:

a klub Szadołowców juz jest... ---> http://www.shadow.org.pl/

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...