Skocz do zawartości

Co wy na to- katamarany sikawki


gumis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na 100% celowo. Nie włączył nawet wycieraczek. Lusterko nienaruszone, bo kiera nie sięgła ;)

A jak sie uzywa spryskiwacza nie wlaczajac wycieraczek ?? to trzeba niezle monster garage zrobic bo zazwyczaj jedno z drugim jest polaczone, ale napewno zrobil to specjalnie... wku**ia mnie czasami takie gadanie, ze wszyscy katamaraniarze to idioci... biedny motcyklista z tryskajacym testoseronem kopiacy w drzwi i spieprzajacy na swiatlach... podzielam wasze zdanie ze nie jest fajnie dostac petem spryskiwaczem czy chocby innym badziwiem wyatujacym z wozu ale do cholery, nie mozna by sie zatrzymac przed nim i wklepac mu po pysku ?????? na przyszlosc proponuje nie kop pana bo sie spocisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie uzywa spryskiwacza nie wlaczajac wycieraczek ?? to trzeba niezle monster garage zrobic bo zazwyczaj jedno z drugim jest polaczone, ale napewno zrobil to specjalnie... wku**ia mnie czasami takie gadanie, ze wszyscy katamaraniarze to idioci... biedny motcyklista z tryskajacym testoseronem kopiacy w drzwi i spieprzajacy na swiatlach... podzielam wasze zdanie ze nie jest fajnie dostac petem spryskiwaczem czy chocby innym badziwiem wyatujacym z wozu ale do cholery, nie mozna by sie zatrzymac przed nim i wklepac mu po pysku ?????? na przyszlosc proponuje nie kop pana bo sie spocisz

 

Last rebel ;) . Widzisz i to jest to -bardzo szybko się wku****sz.

Ja z natury jestem spoko siwym facetem i byle co mnie nie wq***a.

Jak byś się zachował dostając w ryj i po oczach jakimś paskudztwem?????

Myślisz, że smarkacz by się zatrzymał????? Nie -miałby cię w d*pie.

To jest po pierwsze.

Po drugie- nikt tu nie nie robi nagonki na katamaraniarzy (którymi z konieczności niejednokrotnie sami jesteśmy). Chodziło o moje zachowanie (zresztą sam się z tym żle czuję) i ewidentną złośliwość szczawia.

Po trzecie- czepiasz się. Skąd ja, kurde, mam wiedzieć dlaczego wycieraczki nie chodzą razem ze spryskiwaczami?????? Pewnie te typy tak mają (tego rodzaju kierowcy i samochody, które nie powinny przejść przeglądu technicznego, bo dziurawe jak ser szwajcarski). Ja się na mechanice samochodowej nie znam.

A tak poza tematem, jak lubisz ostre dyskusje to przyleć na zlot do Debrzna to sobie przy piwku pogadamy i odpier*ol się od mojego testosteronu bo jeszcze mi mózgu nie rozsadza.

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...