Skocz do zawartości

omijanie przeszkód


bartic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ponieważ część z was brała udział w szkole suzuki, w kulikowisku, innych rzeczach, a jeszcze inna część poprostu dużo jeździ, mam pytanie o technikę omijania przeszkód. jak mogę to ćwiczyć sposobem 'domowym'. dzisiaj na prawie zamkniętej drodze, po lekkim łuku w lewo, ustawiłem sobie dużo kamyczków i ćwiczyłem slalom. nie wiem jednak na ile mi to pomoże, gdy nagle mi coś wyjedzie na trasie. szczegółowe opisy mile widziane

 

pozdrawiam

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np - czesto z nudow :) - jadac ulicami cwicze przeciwskret omijajac studzienki, wyrwy w asfalcie itp. mimo, ze widze je - lub wiem gdzie sa - duzo wczesniej to unikam ich, nie obierajac kurs z dala od nich, ale wlasnie uzywajac przeciwskretu - jest to mysle o tyle lepsze od slalomu, ze czesto studzienki "wyskakuja" spod poprzedzajacego samochodu i trzeba szybko reagowac. Of course, z racjonalnym umiarem, w godzinach szczytu gdy katamarany sa ze wszytskich stron:)

 

slalom oczywiscie jest moim zdaniem najlepsza metoda do cwiczenia przeciwskretu "na sucho" - mozna np pokonywac go np na (chyba juz slyyny na forum sposob nazwany przez Lady Shadow w pamietnikach) Tytanika:) Czyli rasie w gore ala DiCaprjo i slalomik balansujac cialem - pozwala wyrobic sobie odruchy ciala i pokazuje jak powinno nzachowywac sie nasze cialo podczas omijania przeszkod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no studzienki moje ulubione :) jednak nie chcę stanowić zagrożenia dla innych. a na tytanika, to na luzie mam jechać? jeśli slalom, to jak daleko powinny być od siebie słupki? bo ja chyba za ciasno położyłem i wjeżdżałem ze 3 razy na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...