Skocz do zawartości

PROSZE POMÓZCIE... Aprilia 125 rs


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. mam zamiar kupić ten motor, ale mam pytanie:

1. jak narazie posiadam motor gilera runner 50- czy będę miał podobny komfort jazdy a moze nawet lepszy w gilerce ? czy na tylnym siedzeniu będzie wygodniej niz u mnie,,, bo siedzenie kierowcy wydaje sie wygodniejsze ale te tylne to wydaje się jakięs niewygodne trochę(jakos jakby siuę tylko na plastiku siedziało)... mam nadzieję zę się mylę... bardzo mi zalezy na odpowiedzi poniewaz na pewnio dużo czasu będę jezdził tym motorem we 2 osoby...

PROSZĘ POMÓZCIE MI!!!

Z GÓRY DZIĘUJĘ ZA POMOC!!!!!!!!!!

POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymagania... ja chciałem się dowiedziec czy będę miał lepszy komfort niz na skuterze bo jezeli tak to dla mnie to jest wystarczający komfort jak i dla pasazera... ale nadal nie wiem...":)

 

i chyba nie będę wiedział... chociaz moze ktos jeszcez mi pomoze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki znowu komfort? ja nie wiem o co ci chodzi?

dla mnie komfort to jest jak mam miedzy nogami te kilka koni, choćby mnie dupa bolała po kilku kilometrach, nadgarstki itp. to dla mnie i tak jest komfort.

 

nie wiem wogule o co tobie chodzi? ile ty masz wzrostu?

nie wiem czy na sporcie bedziesz miał komfortową pozycję, skuter to o wsiadasz na odkurzacz i zasuwasz, tu jest troszke inaczej.

 

szkoda tylko że nadal nie moge zrozumieć stwierdzenia "komfort".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że masz prawo jazdy kategorii "A" i nie chcesz kupic sobie ściga zarejestrowanego na motorower.

 

:icon_mrgreen:

 

Pomijając fakt, że jest to temat numer 1 na tym forum... i że po raz setny podkreślane jest, że jest to nielegalne, to chciałem Ci powiedziec tak:

 

Z tonu twojej wypowiedzi jasno wynika, że sie napaliłeś... zamiast rozważac wszystkie teoretyczne "za i przeciw" zabierz swój plecaczek na zakup motocykla ...posadź go/ją na rufie...i się przejedź kawałek ...zapewniam, że pod namową plecaczka zrezygnujesz z zakupu. Nie trzaba kompletnie żadnego doświadczenia by wiedziec, że to miejsce dla pasażera na Aprilli jest tylko awaryjne i nie jest stworzone na regularne eskapady.

 

http://dstroiyer.free.fr/Aprilia_RS125_st1pz.jpg

 

 

głupie pytanie... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. mam zamiar kupić ten motor, ale mam pytanie:

1. jak narazie posiadam motor gilera runner 50- czy będę miał podobny komfort jazdy a moze nawet lepszy w gilerce ? czy na tylnym siedzeniu będzie wygodniej niz u mnie,,, bo siedzenie kierowcy wydaje sie wygodniejsze ale te tylne to wydaje się jakięs niewygodne trochę(jakos jakby siuę tylko na plastiku siedziało)... mam nadzieję zę się mylę... bardzo mi zalezy na odpowiedzi poniewaz na pewnio dużo czasu będę jezdził tym motorem we 2 osoby...

PROSZĘ POMÓZCIE MI!!!

Z GÓRY DZIĘUJĘ ZA POMOC!!!!!!!!!!

POZDRAWIAM!!

 

 

Nie wiem jak jest w rs125, wiem natomiast jak jest w rs250,czyli chyba troche wiekszym motocyklu. Powiem jedno...zapomnij o plecaku...u mnie trzeba sie mocno pochylic do przodu jak sie jedzie powyzej 110......ja sie chowam za szybke,ale co z pasazerem?..on obrywa "wiatrem". Poza tym to siedzisko pasazera traktuj bardziej doraznie,a nie na regularne wypady...Do takich wyjazdow chyba mimo wszystko wygodniejsze sa siedziska jednolite....a nie jedno dla kierowcy i jakis maly zadupek dla plecaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za pomoc. i za kłopot przepraszam... Gadałem sobie jeszcze z kumplem ale on ma hone cbr 800rr, ale ścigacz jak ścigaczi mówił to samo co wy...

i jednak będę kupował hondę varadero 125... miałem wcześniej taki zamiar ale natknołem się na te aprilię...

więc mój wybór to Honda Varadero 125.

Co wy na to?

 

 

p.s co do prawka to jeszcze nie mam ale właśnie kończę robić i myślę zę uda mi się zdać...

Pozdrawiam

Edytowane przez Wisnia16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...